سپاهان امسال تحت تاثیر ضعف خط دفاعی قرار گرفت

هافبک سابق تیم فوتبال سپاهان معتقد است اگر این تیم التوان را شکست ندهد، خروج از گروهش برایش بسیار سخت خواهد بود.

احمد جمشیدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره شکست سپاهان مقابل التوان اظهار داشت: سپاهان در بدترین لحظه ممکن شکست سنگینی را متحمل شد. شاید اگر تیم 10 نفره نبود شرایط فرق می کرد اما در هر صورت این تیم در بدترین لحظه ممکن شکست خورد. این باخت و همچنین پیروزی الدحیل مقابل پاختاکور شرایط را برای سپاهان پیچیده کرد و حالا بازی برگشت با التوان مانند فینال است و سپاهان باید در این دیدار پیروز شود.

وی در مورد شانس زردها برای هدایت این گروه گفت: بازی با التوان بسیار مهم است و اگر سپاهان در این دیدار نتیجه نگیرد، صعود بسیار سخت خواهد بود. از طرفی احتمال شکست مجدد الدحیل پاختاکور وجود دارد که شاید به ضرر سپاهان تمام شود. امیدوارم شاگردان نویدکیا سه امتیاز بازی با التعاون را کسب کنند تا شرایط خوبی پیدا کنند.

جمشیدیان با اشاره به انتقاد از خط دفاعی سپاهان گفت: سپاهان از ابتدای این فصل با دفاع وسط و دروازه بان ها مشکل داشت و بارها از خط دفاع ضعیف ضربه خورد. البته با آمدن رشید مظاهری سعی در تقویت خط دروازه داشتند اما همچنان شاهد ضعف سپاهان در دفاع میانی هستیم و اوج این اشتباهات را در دیدار با التوان توسط دو مدافع میانی شاهد بودیم.

پیشکسوت باشگاه سپاهان گفت: البته در بین اکثر تیم های لیگ برتر ایران بحث ضعف در دفاع وسط وجود دارد. وضعیت پرسپولیس بعد از باخت شجاع خلیل زاده و کنعانی ها را دیدید و خط دفاعی استقلال بعد از رفتن مرادمند و یزدانی در شرایط سختی قرار گرفت.

  تاریخ های ماه رمضان ارائه شده است

دیدگاهتان را بنویسید