سوالات امتحانی پایه دوازدهم به صورت الکترونیکی به حوزه ها ارسال می شود

547853 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز به نقل از وزارت آموزش و پرورش، محسن زارعی با بیان اینکه آزمون ها در پایان مدرسه برگزار می شود، گفت: دوره ها به صورت حضوری و بر اساس آیین نامه آموزشی و سنجش برگزار می شود.

ادامه مطلب

وی ادامه داد: برنامه زمان بندی امتحانات نهایی برای اجرا به ادارات کل آموزش و پرورش استان ها اعلام شده و آزمون ها با رعایت نکات بهداشتی به ویژه ضدعفونی فضا و تجهیزات حوزه علمیه، تهویه مطبوع مناسب، تهیه ماسک از 1 تا 28 خردادماه برگزار می شود. ، مواد شوینده مواد ضدعفونی کننده انجام می شود و … برگزار می شود و مسئولین برگزاری معاینات با نظارت رئیس حوزه انتخابیه مسئولیت برگزاری مناسب این معاینات را بر عهده دارند.

رئیس مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش افزود: باید تلاش بیشتری کنند و بدیهی است دانش آموزان عزیز باید با برنامه ریزی و پشتکار از این فرصت نهایت استفاده را ببرند.

زارعی در خصوص حضور دانش آموزان با یا بدون بیماری عروق کرونر قلب در حوزه های امتحانی گفت: این دانش آموزان در محل جداگانه (قرنطینه) امتحان می دهند که برای همین منظور در همان حوزه برنامه ریزی و تجهیز شده است. نگران باشید. در مورد آن نیز

وی در پایان با تاکید بر اینکه تنها منبع معتبر اطلاع رسانی اخبار و اطلاعات مربوط به آزمون ها و آزمون ها، پورتال رسمی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی www.aee.medu.ir است، گفت: آزمون ها را می توان در سامانه زیر مشاهده کرد. پایگاه اطلاعاتی بالا

  ادامه تاریخچه جدایی آزمون از زنیت / لیون، یوونتوس و رئال بتیس مشتریان جدید سردار -

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید