سه خواهر همزمان مردی را برای شوهر انتخاب کردند

چندهمسری مشکل پیچیده ای است که در برخی کشورها کاملاً رایج است و به طرز عجیبی حتی زنان در این کشورها نیز مشکلی با آن ندارند. بله، درست متوجه شدید، دختران جوان با کمال میل با مردی ازدواج می کنند که چندین زن دیگر دارد.

خبر ازدواج مردی به نام «استیو» با سه خواهر سه قلو به سرعت فضای مجازی را پر کرد و ماجرای تصمیم عجیب این خواهران تعجب همگان را برانگیخت. کیت، یکی از این سه نفر، مدتی پیش استیو را ملاقات کرد و پس از مدتی، وقتی متقاعد شد که او مرد خوبی است و می توان یک عمر به او اعتماد کرد، دو خواهر دیگرش، ایو و او، مری را به استیو معرفی کردند. تا هر سه خواهر با مرد جوان باشند.

حالا انتشار عکس های خواهران سه قلو و مردان جوان به عنوان همسران شاد به سوژه داغی تبدیل شده که انتقادات زیادی را به دنبال داشته است. بر اساس اطلاعات موجود، مردان کنیایی محدود به تک همسری نیستند و از حق قانونی برای ازدواج با چندین همسر برخوردارند.

جالب است بدانید که این خواهران سه گانه در صحبت های خود عنوان کرده اند که برای استیو کافی هستند و اجازه نمی دهند زن دیگری به آنها ملحق شود. به گفته استیو مری، او باید هر دوشنبه کیت، هر سه شنبه و چهارشنبه کیت را ملاقات کند و آخر هفته را با هم بگذراند.

  اثرات مفید روزه داری در دیابتی ها

دیدگاهتان را بنویسید