سهام 10 میلیونی رسید!

به گزارش مستقل آنلاین؛ رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهامی کشور گفت: برای عضویت چهار میلیون و 600 هزار سهامدار جدید و مابقی سهامداران سهام عدالت تامین شده است.

به گزارش خبرآنلاین، اصغر توکلی مدعی واگذاری سهام سرمایه متوفی شده است: وراث این سهامداران باید پس از طی مراحل قضایی و تحدید وراثت و در آخرین جلسه شورای عالی نسبت به تعیین انتقال اقدام کنند. بورس اوراق بهادار جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی، انتقال و تخصیص حقوق سهام پذیرفته می شود.

وی گفت: در حال حاضر خدمات تعیین حقوق متوفی در پزشکی قانونی الکترونیکی ارائه نمی شود و جزئیات آن به زودی اعلام می شود.

وی با بیان اینکه دو مرکز به صورت غیرقانونی در قائم شهر خدمات سهام عدالت ارائه می کردند، گفت: متاسفانه این مراکز بین 70 تا 120 هزار تومان از مردم بابت سهام عدالت دریافت می کنند که غیرقانونی است.

توکلی از مسئولان و متولیان امر خواستار رسیدگی به پرونده دو مرکز مذکور در شهرستان قائم شهر شد و در خصوص عضویت اعضای جدید سهام عدالت گفت: در مرحله اول اعتبار برای عضویت 4 میلیون و 600 هزار سهامدار جدید پیش بینی شد.

رئیس هیئت مدیره شرکت تعاونی سهام عدالت با بیان اینکه برای هر نفر 10 میلیون تومان سهام عدالت در نظر گرفته شد، گفت: در خصوص سایر بازماندگان نیز با وزیر تعاون جلساتی خواهیم داشت که طبق قانون سهام عدالت. فقط به شش دهم جامعه عرضه می شود

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید