سقف وام اشتغال متقاضیان کمیسیون امداد افزایش یافت

521868 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، مرتضی فیروزآبادی با اعلام این خبر افزود: در سال 1400 بر اساس مصوبه شورای پول و اعتبار، سقف وام اشتغال نیازمندان با تبصره 16، 100 میلیون تومان تعیین شد.

ادامه مطلب

وی با اشاره به درخواست کمیته امداد برای افزایش وام اشتغال به مددجویان در سال جاری گفت: با توجه به تورم و شرایط اقتصادی و جهت گیری کمیته امداد برای توسعه مشاغل کیفی و درآمدزا برای مددجویان، درخواست افزایش مبلغ وام بخشی از وام اشتغال به کمیته پشتیبانی شورای پول و اعتبار و بانک مرکزی ارائه کردیم.

معاون اشتغال و خودرضایتی کمیته مددکاری از تصویب سه برابری تسهیلات اشتغال مشتریان در سال جاری توسط هیات پول اعتباری خبر داد و تاکید کرد: مقرر شد پنج هزار میلیارد تومان از کل تسهیلات اشتغال تبصره 16 این طرح تامین شود. در قالب تسهیلات 300 میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته مددکاری، فیروزآبادی خاطرنشان کرد: تسهیلات اشتغال 300 میلیون تومانی برای ارتقای کیفی مشاغل و افزایش درآمد مددجویان در اختیار راهبران مشاغل خاص از جمله کشاورزی پیشرفته، مشاغل دانش بنیان، حمل و نقل بار و مسافر است. و سایر مشاغل پایدار که نیاز به سرمایه بالاتری دارند.

انتهای پیام

  مهدی چمران به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری شد

دیدگاهتان را بنویسید