سفر آرام بشار اسد به ایران

بشار اسد رئیس جمهور عرب سوریه صبح امروز در سفر به تهران به طور جداگانه با رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهور دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری ها، بشار اسد رئیس جمهور عرب سوریه صبح امروز در سفر به تهران به طور جداگانه با رهبر معظم انقلاب اسلامی و رئیس جمهور دیدار کرد.

این دومین سفر رئیس جمهور ایران به ایران از سال 2011 است، اولین سفر بشار اسد به ایران در 27 مارس 2017 انجام شد.

سوریه قبل از جنگ امروز سوریه نیست، اگرچه آن زمان هیچ تخریبی در کار نبود، اما اکنون سوریه بسیار محترم‌تر و قابل اعتمادتر از همیشه است و همه به آن به عنوان یک نیرو نگاه می‌کنند.»

(رهبری) ابراز امیدواری کرد که رئیس جمهور سوریه با “روحیه بالا” که منجر به “مقاومت و پیروزی” سوریه در جنگ شد، بتواند هر چه زودتر خرابه های جنگ را بازسازی کند، زیرا “چیزهای بزرگ” “آقای اسد در پیش است…

رئیس جمهور سوریه در این دیدار گفت: خرابه های جنگ را می توان بازسازی کرد، اما اگر پایه ها خراب شود، نمی توان آنها را بازسازی کرد.

بشار اسد افزود: برخی معتقدند حمایت ایران از جبهه مقاومت، حمایت با سلاح است، در حالی که مهمترین حمایت و کمک جمهوری اسلامی دمیدن روحیه مقاومت و تداوم آن است.

رئیس جمهور سوریه در پایان با تاکید بر تداوم «استحکام» آنچه «روابط راهبردی ایران و سوریه» توصیف کرد، آن را مانعی برای حاکمیت اسرائیل بر منطقه خواند.

  واردات رایگان خودرو / جزئیات به زودی اعلام می شود

دیدگاهتان را بنویسید