سعی می کنم در جام جهانی 2022 شرکت کنم

محمدرضا اخباری در حاشیه تمرین صبح امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال گفت: طبق برنامه ریزی که کی روش انجام داده و با تشکیل مینی کمپ ها تمرینات بسیار خوب و فشرده ای را پشت سر گذاشتیم و پس از اضافه شدن جوان ترها. بازیکنان، فشار دو برابر شده است و ما واقعا امیدواریم در حالی که آماده هستیم در جام جهانی عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که چقدر به حضور در کنار تیم ملی در جام جهانی 2022 امیدوار است، گفت: همه بازیکنان امیدوار هستند حتی من که در جام جهانی قبلی تا آخرین مرحله حضور داشتم. تمام تلاشم را می کنم تا نظر مثبت کادر فنی را جلب کنم.

اخباری در پاسخ به این سوال که آیا از نحوه آماده سازی تیم ملی راضی هستید، خاطرنشان کرد: همه دستگاه ها در تلاش هستند تا بهترین خدمات را به تیم ملی ارائه دهند. بازیکنان نیز می خواهند با آمادگی خوب در جام جهانی بدرخشند.

دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان درباره دیدار ایران و همکارانش در جام جهانی 2022 قطر گفت: همه از شرایط گروه ما و حضور تیم های بزرگی در گروه ما مطلع هستند. تیم ملی آمریکا با تیم جام جهانی 98 متفاوت است و اکثر بازیکنان این تیم در لیگ برتر انگلیس بازی می کنند، بازیکنان تیم ملی انگلیس نیازی به معرفی ندارند. البته صعود به گروه آرزوی همه ماست. کار بسیار سخت و دشوار است، اما ما با همین هدف به جهان می رویم.

  تور کنیا نوروز با الفبای سفر

دیدگاهتان را بنویسید