سریال طنز و طنز نوروز 1401

ایسنا: «زیرزمین»، «خداداد» و «دردهای شیرین» سه سریال در ژانر کمدی هستند که به عنوان گزینه های پخش نوروز 1401 از تلویزیون اعلام شده اند.

همچنین به گفته سازندگان، سریال «عالیجناب» در ژانر کمدی یکی دیگر از گزینه های پخش نوروزی است که هنوز به صورت رسمی از سوی تلویزیون اعلام نشده است.

سری زیرزمینی 3

تاکنون دو فصل از سریال «زیر زمین» به نویسندگی و کارگردانی جلیل سامان از تلویزیون پخش شده است و قرار است فصل سوم این سریال در نوروز 1401 از شبکه یک پخش شود.

سکانس های مربوط به قسمت یازدهم سریال زیرزمینی با بازی ژاله صامتی و رایان سرلک به تازگی در سایت خیابان انقلاب شهرک سینمایی غزالی تصویربرداری شده است.

در پایان فصل دوم، فریبرز (پیمان جمشیدی) و ناصری (هومن برگ نورد) به اسارت بعثی ها درآمدند. داستان سری سوم در ادامه داستان فصل دوم است.

پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، هومن برغنورد مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، اصغر نقی زاده، رایان سرلک، ستاره پسیانی و نسرین نصرتی بازیگران اصلی این سریال هستند.

این سریال اولین بار در ماه مبارک رمضان سال 1399 پخش شد و فصل دوم آن در خرداد ماه امسال پخش شد.

سریال خداداد

سریال خداداد

مجموعه تلویزیونی «خداداد» به کارگردانی علی غفاری و تهیه کنندگی سعید سعدی این روزها برای پخش در نوروز 1401 از شبکه دو سیما آماده می شود.

در این مجموعه رضا ناجی، پیام دهکردی، علی صبوری، سوسن پرور، مهرناز بیات، آرش تاج، آرش نوذری، افشین نخعی، زهره حمیدی، شیرین بینا، سارا باقری، مهزاد جعفری، جواد زیتونی، فریبا صداوا فداتوی، مرتع طهمورت بازیگران کودک. : امیرحسین غفاری، کوثر حیدری.

  تساوی پرسپولیس و گل گهر به سود رقبا! -

سریال دردهای شیرین

سریال دردهای شیرین

بر اساس اعلام شبکه پنج سیما، سریال «دردسرهای شیرین» قرار است در ایام نوروز از این شبکه روی آنتن برود. این سریال به کارگردانی سهیل موفق و تهیه کنندگی سید علی اکبر محمودی مهریزی ساخته شده است. تصویربرداری این مجموعه تلویزیونی با بازی پوریا پورسرخ و مریم مومن این روزها در تهران در حال انجام است.

این سریال در ژانرهای کمدی و اجتماعی ساخته می شود و داستان زوجی (پوریا پورسرح و مریم مومن) را روایت می کند که در زندگی با چالش های جدی مواجه می شوند. در مبارزه با این چالش‌ها، اتفاقات و اتفاقات دیگری برایشان رخ می‌دهد که این‌جا و آنجا اتفاق می‌افتد، اما هیچ‌کس نمی‌داند که سرنوشت چه رقمی برایشان رقم زده است.

افسانه بایگان، یوسف مرادیان، پاشا جمالی، سمیرا حسینی، رضا توکلی، رسول توکلی، پوراندخت مهیمن، مرتضی کاظمی، سهیل قاصدی، فهیمه سلیمانی و ژیلا دایی دیگر بازیگران اصلی سریال دردسرهای شیرین هستند.

سریال جناب عالی

سریال جناب عالی

سریال طنز «عالیجناب» به کارگردانی عادل تبریزی که ساخت آن در 15 قسمت به پایان رسیده، یکی از گزینه های پخش نوروزی است.

این سریال که در ژانر کمدی اجتماعی ساخته می شود با طنز به نقد نظام اداری کشور می پردازد و مانع کار انجام شده می شود.

در این مجموعه تلویزیونی امیرحسین رستمی، حسین سلیمانی، بیژن بنفشه‌ها، میرطاهر مظلومی، مهوش وگاری، گیتی موینی، رضا بنفشه‌ها، سروش طاهری، بلور کساجان، ایمان اسماعیل‌پور، محمد کیسیام کسایام با بازی مصطفاد سحر و مصطفحر آذری.

دیدگاهتان را بنویسید