سریال جدید مرضیه برومند «کلیله و دمنه»

مرضیه برومند در تندترین واکنش های این روزها نوک پیکان است. چندی پیش پس از سال ها دوباره به عروسک گردانی بازگشت و سریال «کلیله و دمنه» را برای شبکه نمایش خانگی ساخت.

سریالی با تولید گسترده با بازی بازیگران و گویندگان مختلف و در یکی دو هفته اخیر به یکی از مهم ترین لوازم جانبی شبکه خانگی تبدیل شده است.

حومه شهر با کمپینی شروع شد که در یکی از رسانه ها شکل گرفت و در این کمپین مردم خواستار نقد و بررسی سریال «کلیله و دمنه» به کارگردانی برومند شدند که روی یکی از تریبون ها موجود است.

دغدغه اصلی بچه های تماشاگر این سریال بود و تصویری که روابط قبل از ازدواج و برخی روابط را به تصویر می کشید مورد انتقاد قرار گرفت.

سریال «کلیله و دمنه» اگرچه در قالب عروسک ساخته شده است، اما همچنان مخاطبان خود را در بزرگسالان می پذیرد و برومند پیش از انتشار اولین قسمت از این سریال اعلام کرده بود که این سریال را برای کودکان نساخت و هدف او بوده است. مخاطب بزرگسالان و خانواده ها هستند.

وی افزود اگر والدین صلاح بدانند بچه ها می توانند سریال را ببینند!

با این حال برخی از ویدئوها و دیالوگ های منتشر شده از این سریال همچنان مورد انتقاد قرار می گرفتند تا اینکه صدای ساترا را بلند کردند.

سعید مقیسه سرپرست سترا در سخنانی از عدم مجوز این سریال و پیگیری آن خبر داد تا از طریق دستگاه قضایی جلوی پخش این سریال عروسکی را بگیرند.

نام مرضیه برومند با به یاد ماندنی ترین آثار تلویزیونی به یادگار مانده است.

  اصلاحات اقتصادی باید آغاز شود

برومند پس از حواشی ایجاد شده برای سریالش، بار دیگر در ویدئویی مستقیماً به ساخت «کلیله و دمنه» برای کودکان دهه 60 و 70 (نه 90) اشاره کرد. الان خانواده و بچه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید