سرپرست معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد

562426 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی داریوش جاوید را به سمت معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم دکتر تهرانچی خطاب به دکتر داریوش جاوید آمده است: نظر به تعهد و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت «معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه» منصوب می شوید. انتظار می رود از جنابعالی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت گسترش فضای انقلابی و حفظ انسجام دانشگاه، ارتقاء کادر و اجرای برنامه 5 ساله اسلامی از همه توان معنوی، مادی و انسانی دانشگاه استفاده نمایید. به ویژه بسته های کاری «افزایش بهره وری و پایداری اقتصادی» و «دستیابی به سازمان یادگیرنده» با تمرکز بر حوزه های زیر:

1- برون سپاری، منطقی سازی و بهبود ساختار سازمانی، فرآیندها و سیستم های مدیریتی با رویکرد افزایش یکپارچگی، بهره وری و توانایی یادگیری.

2- استفاده از سیستم های اطلاعاتی، تحلیلی و هشدار دهنده به منظور افزایش هوش سازمانی

3- توسعه و ارتقای سیستم های مدیریت، نیروی انسانی و وابستگی و بهره وری سازمانی با تلاش مستمر در جهت افزایش مشارکت و رضایت آنان.

4- تولید دارایی های دانشگاه به ویژه املاک و زیرساخت ها با رویکرد چند منظوره و درآمدزایی.

5- تنوع بخشی و ایجاد منابع مالی جدید با سرمایه گذاری های درآمدزا

6- بهبود فرآیندها و زیرساخت ها به منظور افزایش بهره وری، کیفیت و کارایی هزینه در بخش های مختلف اداری و خدماتی.

امید است با اتکال به آستان مقدس وحدت در راه خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی موفق و موید باشید.

  تشدید اختلافات در کادر فنی پرسپولیس

به گزارش ایسکانیوز، داریوش جاوید که از دانشگاه آزاد اسلامی است و در آن دانشگاه تحصیل کرده است. سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، سرپرستی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر، معاونت اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد، عضویت در هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد از جمله مهم ترین مسئولیت های وی است. دانشگاه در همدان کمیته مالی دانشگاه آزاد اسلامی مناطق 5 و 23 و دبیرکل اساتید و نخبگان علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر.

دکتر جاوید دارای مدرک دکتری حسابداری و عضویت در هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و دارای حدود 50 مقاله ISI، هشت مقاله علمی و 100 مقاله در کنفرانس های ملی، منطقه ای، ملی و بین المللی است. وی همچنین در تدوین، تدوین و ویرایش 3 دفتر تخصصی، استاد نمونه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد و همدان از سال 1388 تا 1390، پژوهشگر برجسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان در سال 1391 و استاد برجسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان همکاری داشته است. واحد اسلامی آزاد دانشگاه مالایا در سال 1392. و در خلاصه علمی ایشان سال 2014 وجود دارد.

دکتر طهرانچی همچنین در نامه ای جداگانه انتصاب محمدمهدی فداکار را به عنوان استاندار کرمان تبریک و از زحمات وی در مدت تصدی سمت «معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه» قدردانی کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید