سرپرست معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد

519274 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی جلال درکشه را به عنوان سرپرست معاونت بین الملل و امور غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کرد.

در متن حکم طهرانچی آمده است: نظر به تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت بین الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه منصوب می شوید.

از جنابعالی انتظار می رود با بهره گیری از توانمندی های معنوی و مادی و نیروی انسانی دانشگاه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در جهت گسترش فضای انقلابی، حفظ دانشگاه و ارتقاء علم، تقویت نقش مدیران، واحدهای دانشگاهی و خارجی و اجرا اقدام نمایید. به ویژه، دانشگاه در حال کار بر روی بسته “ارتقای وضعیت و الهام بین المللی” با تمرکز بر حوزه های زیر است.

الگوسازی و تقویت روابط داخلی، خارجی و بین المللی و همکاری های آموزشی-پژوهشی
م رصد مستمر جایگاه واحدهای دانشگاهی در رتبه بندی های بین المللی و برنامه ریزی برای افزایش بانک اطلاعاتی
 سرمایه گذاری مستقیم و استفاده از مشوق های موثر برای حضور پایدار در کشورهای هدف و ایجاد روابط بین المللی با محوریت کشورهای منطقه و کشورهای اسلامی.
 جذب دانشجوی غیر ایرانی برای تحصیل حضوری در واحدهای منتخب همراه با ایجاد رشته های خارجی در فضای مجازی.
 مشارکت با دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی پیشرو داخلی یا خارجی برای ایجاد یک پژوهشکده برای دانش پایه
 توسعه و تقویت شبکه های ملی و فراملی ارتباط دانشمندان و محققان و همکاری های بین المللی با اولویت کشورهای اسلامی و فارسی زبان با استفاده از ظرفیت شعب بین المللی و واحدهای الکترونیکی دانشگاه.

  آرد شپش در نانوایی های خوزستان!

امید است با اتکال به آستان مقدس وحدت در خدمت به اسلام و مسلمین و اهداف مقدس نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین اجرای برنامه پنج ساله دانشگاه آزاد اسلامی موفق و موید باشید. و تاییدی.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در نامه ای جداگانه استعفای علاءالدین بروجردی معاون سابق بین الملل و غیر ایرانی معاونت دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی را پذیرفت و از زحمات وی در مدت تصدی این دانشگاه تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید