سرهنگ قلابی بازداشت می شود

532119 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، سرهنگ جلیل موفایی درباره جزئیات این خبر گفت: ماموران کلانتری 106 نامجو در حال گشت زنی در محدوده امنیتی خود بودند که با مشاهده مردی با لباس نظامی و درجه سرهنگی مواجه شدند. ماموران با مشاهده رفتار این فرد، مدتی بعد با توجه به رفتار غیرعادی که این فرد از خود نشان داد، برای بررسی بیشتر به سراغ وی رفته و از وی کارت شناسایی خواستند.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه ماموران در تحقیقات اولیه متوجه شدند که این فرد فاقد درجه نظامی است، گفت: در این رابطه کیف متهم نیز بازرسی شد که از وی یک قبضه کلت، یک رشته فلز، دستبند، یک دستگاه بی سیم کشف و ضبط شد. یک اسلحه، یک شوکر، یک تیغه غوغا و یک شناسه جعلی با درجه سرهنگ. همچنین تعداد زیادی پلاک جعلی و تجهیزاتی مانند آژیر و ال ای دی از خودروی متهم که در همان نقطه پارک شده بود، کشف شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به انتقال متهم به مقر پلیس خاطرنشان کرد: متهم 40 ساله پس از انتقال به کلانتری به جرم خود به قصد فریب شهروندان اعتراف کرد. وی همچنین گفت که تاکنون چندین شهروند را به همین شکل کلاهبرداری یا باج خواهی کرده است.

مک فای با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای ادامه رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد، گفت: تحقیقات در این پرونده همچنان ادامه دارد. شهروندان در صورت برخورد با 110 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

  دستگیری 12 نفر در درگیری خانوادگی

دیدگاهتان را بنویسید