سرنوشت برجام چه خواهد شد؟ / مشکل گرانی و کمبود دارو را چه کسی باید مدیریت کند؟ / نه حتی سوخت رایگان.

علی بابایی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) در یادداشتی گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری رأس بیان است و همه دولتمردان و سران قوا باید تابع خالص فقیه زمان باشند.

وی همچنین در یادداشتی خطاب به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری گفت: آقای ضرغامی، شما وزیر فرهنگ، دولت و امور خارجه نیستید، بنابراین به جای فرافکنی در گفتمان انحرافی، به وظیفه خود عمل کنید. شما وزیر گردشگری هستید و حتما فراموش کرده اید که متعلق به کدام وزارتخانه هستید.

این عضو کمیسیون اجتماعی در تذکری به وزیر آموزش و پرورش خواستار تغییر وضعیت نهضت، حقوق مربیان و پیش دبستانی ها و اجرای دقیق رتبه بندی معلمان شد.

بابایی در تذکری به وزیر نفت گفت: اجرای محدودیت سوخت گازوئیل برای خودروهای سنگین با مشکل مواجه است. مگر وزیر نفت در این کشور زندگی نمی کند؟ نه حتی سوخت رایگان. از طرفی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز چه کار می کند؟ این وضعیت کار را برای کشاورزان مازندرانی و سایر افرادی که تجهیزات سنگین دارند سخت کرده است.

وی همچنین بر حل مشکل باغداران تاکید کرد و خطاب به وزیر بهداشت گفت: آقای عین اللهی شما در این مملکت زندگی نمی کنید؟ چه کسی باید مشکل گرانی و کمبود دارو را مدیریت کند؟ احساس می‌کنم جای دیگری زندگی می‌کنید یا در پشت صحنه توسط مردم دستکاری می‌شوید.

بابایی در ادامه با طرح این سوال که از دیپلماسی اقتصادی شما چه خبر است، گفت: وزیر امور خارجه باید پاسخگو باشد. ما نمایندگان ملت هستیم و باید بدانیم چه اتفاقی خواهد افتاد.

این عضو کمیسیون اجتماعی شورای اسلامی با انتقاد از عدم مدیریت در بخشودگی جرایم کارآفرینان به تامین اجتماعی گفت: فعالان اقتصادی بدهکار تامین اجتماعی هستند، چه کسی باید این جرایم را مدیریت کند؟ باید برای رفع مشکلات جوانان کشور که منتظر سازوکاری برای حمایت از تولید و اشتغال هستند، اقدام شود و از تورم نیز جلوگیری شود.

  ماجرای زندگی یک خانواده 5 نفره در آپارتمان 40 متری دانشگاه/ مسئولان به دلیل داشتن فرزند اسکان ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید