سرم زیبایی صورت، محبوب در بین زنان کره ای

542437 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز در چند سال اخیر; بسیاری از مردم؛ در صنعت زیبایی به کره ای ها اعتماد زیادی کرده اند. اخیراً در میان آنها اسانس ها یا سرم های بسیار محبوب برای زیبایی صورت وجود دارد. البته بسیاری از اهمیت استفاده از این سرم ها آگاه هستند. اما برخی اطلاعات مورد نظر ما در این بخش را ندارند.

بیشتر بخوانید:

سرم زیبایی صورت چیست؟

سرم با تونر متفاوت است. پس بهتر است همین جا این را در ذهن داشته باشید. این سرم بر پایه مایعی است که پوست را مرطوب می کند و به عنوان پرایمر آرایشی استفاده می شود. مزایای زیادی وجود دارد. سرم یا اسانس صورت؛ وزن مولکولی کمتری نسبت به سایر کرم ها دارد. عملکرد این مایع آبرسانی و آبرسانی عمیق به پوست است و دارای غلظت بالایی از مواد موثره در آن است و برای کسانی که به دنبال پوستی درخشان هستند بسیار مهم است.

چگونه از سرم یا اسانس صورت استفاده کنیم؟

بهتر است آن را مستقیماً روی صورت نمالید، بلکه از یک سواب پنبه ای استفاده کنید و آن را روی سواب بمالید و به عنوان ضربه روی پوست خود پخش کنید. همچنین می توانید چند قطره از آن را کف دست خود بریزید و روی صورت خود فشار دهید. مراقب باشید دست خود را روی صورت خود قرار ندهید.

دستور تهیه سرم صورت زنانه کره ای برای زیبایی

فرمول فاش شده برای تهیه سرم زیبایی صورت زنانه کره ای به شرح زیر می باشد.

عناصر
کره
ژل یا آب آلوئه ورا
آفرین
گلیسیرین گیاهی
بطری اسپری خالی

  انطباق حداقل 90% وسایل نقلیه محلی با الزامات استاندارد

طرز تهیه و نحوه مصرف

بطری را خوب بشویید؛ حتی می توانید آن را از قبل در الکل آغشته کنید و ضدعفونی کنید و بگذارید خشک شود. سپس 85 درصد بطری را با آب آلوئه ورا پر کنید و سپس گلیسیرین را اضافه کنید. گلیسیرینی که رنگ و بو ندارد و سپس روغن را به مخلوط اضافه کنید.

برای پوست های خشک می توانید از روغن آرگان یا روغن آووکادو استفاده کنید.

روغن نارگیل یا روغن جوجوبا برای پوست های مختلط عالی هستند. سپس روغن را با توجه به نوع پوست خود اضافه کنید و بطری را تکان دهید تا سرم آماده شود.

پس از آماده شدن، آن را به تمام صورت خود اسپری کنید یا از کف دست استفاده کنید و سپس حتماً طبق معمول مرطوب کننده و ضد آفتاب بزنید.

منبع: نمناک

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید