سرمربی هال سیتی فروش صیادمنش را تکذیب کرد

لیام رزینیر، سرمربی هال سیتی، وضعیت مصدومیت اخیر دو بازیکن تیمش از جمله الهیار صیادمنش، مهاجم ایرانی خود را توضیح داد.

صیادمنش و «بنیامین تته» دو بازیکنی بودند که با وجود مصدومیت به همراه هال سیتی راهی آنتالیا شدند تا در اردوی تدارکاتی شرکت کنند.

رزینیر در این خصوص گفت: با سطح آمادگی جسمانی پیشرفت می کنند. آنها روی چمن عالی کار می کنند. اولین بار بود که آنها را با کفش های فوتبالشان می دیدم و خوشحال شدم.

وی دلیل حضور دو بازیکن مصدوم در اردوی آنتالیا را تطبیق پذیری آنها با سایر بازیکنان دانست و افزود: سازگاری و سازگاری با گروه برای آنها بسیار عالی خواهد بود و امیدوارم در بازگشت به تیم برای آنها مثبت باشد. تیم.

سرمربی هال سیتی احتمال جدایی صیادمنس و تته در نقل و انتقالات زمستانی از تیمش را رد کرد و درباره خریدهای جدید گفت: هستند، هستند (مثل خریدهای جدید). اساساً آنها برای من مانند خریدهای جدید خواهند بود بنابراین می خواهم به آنها فرصت بدهم.

وی ادامه داد: نمی خواهم به زمین بازی بروم و بگویم به 10 بازیکن جدید نیاز داریم زیرا واقعاً این را باور ندارم. ممکن است به دو نفر، حداکثر سه نفر نیاز داشته باشیم. من به این دسته از بازیکنان اعتقاد دارم و فقط احساس می کنم که با کمی سازماندهی و هدایت، کمی باور و اعتماد به نفس، آنها می توانند واقعاً خوب عمل کنند.

  طب عامیانه/ فواید نوشیدن چای نعنا در تمام فصول

دیدگاهتان را بنویسید