سرمربی جدید تا 2 روز آینده معرفی خواهد شد

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز شایعه مذاکره این باشگاه با ساکت الهامی را تکذیب کرد و گفت: تاکنون مذاکره و نامه ای برای به خدمت گرفتن ساکت الهامی نداشته ایم.

ایوب بختاج درباره دلیل جدایی غیرمنتظره قربان بردف از تراکتورسازی گفت: بردف به من گفت که باید به روسیه برگردم. اول فکر کردم شوخی می کند. به راحتی می توان گفت؛ به بردیف دستور داده شد که هدایت تیم سوچی را بر عهده بگیرد. این لباس برای ریاست جمهوری روسیه و سفارش داده شده است. بردیف گفت که به هر حال در روسیه زندگی خواهد کرد و باید به این کشور بازگردد. او حتی گفت اگر اینتر و میلان من را می خواستند، شاید نمی رفتم اما حالا باید به روسیه برگردم.

وی ادامه داد: کی گفته قرارداد سه ساله است؟ سند این موضوع کجاست؟ قرارداد 90 درصد مربیان داخلی و خارجی یک ساله است. فسخ برای هر دو طرف مجاز است در حالی که پیشنهاد تیم سوچی پنج یا شش برابر تراکتور بود اما مسائل مالی برای بردیف اصلا مهم نبود. او مجبور شد به روسیه بازگردد. ما با این مربی به تمام تعهدات خود عمل کرده بودیم و حتی از تعهدات خود هم فراتر رفتیم. حتی به بردیف پیشنهاد دادیم که نیم فصل بماند و بعد به روسیه برود اما به او گفتند در این مرحله باید به تیم سوچی برود.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به اظهارات روز گذشته کانون هواداران مبنی بر مخالفت این باشگاه با حضور ساکت الهامی در تراکتور پاسخ داد. اگر درخواستی از ما دارند، از طریق نامه یا ایمیل به ما اطلاع دهند. اصلا داستان این نیست. همه این سخنان بر اساس شنیده ها است.

  واکنش ذوب آخان به قرارداد اسدبیگی با پرسپولیس

بهتایی در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان خارجی این تیم بعد از رفتن بردیف در جمع شهرپوش های تبریزی باقی خواهند ماند؟ گفت: چرا نمی مانند؟! این بازیکنان قرارداد دارند.

وی در نهایت گفت: برنامه و اردوی ما حتی یک روز هم تغییر نمی کند و اردوی جدید ما در پایان هفته آغاز می شود. در دو روز آینده سرمربی جدید مشخص می شود و طبق برنامه پیش می رویم.

دیدگاهتان را بنویسید