سردرگمی متقاضیان ملی مسکن/ آیا می توان خطای ثبت نام را اصلاح کرد؟

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، پس از فراز و نشیب های فراوان و ثبت نام نهایی متقاضیان مسکن ملی طی چند روز اخیر پیامکی برای تعدادی از آنها ارسال شده است: «در صورت داشتن شرایط لازم برای تکمیل مراحل ثبت نام با اصل و کپی مدارک مورد نیاز به محل ساختمان اعلام شده در این پیامک ارسال شود در غیر این صورت از سامانه حذف و عواقب بعدی به عهده متقاضی خواهد بود.

ادامه مطلب

انتخاب رودهن و دماوند در ثبت نام مسکن ملی اشتباه است

بر اساس آمار ارائه شده از سوی معاون وزیر راه، ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در این زمینه تایید شده اند. در همین راستا تعدادی از متقاضیان پیامکی با عنوان: متقاضیان محترم پروژه های مسکن مهر جهت ثبت نام در مورخه 20/01/1401 ساعت 10:32 با بنیاد مسکن دماوند تماس حاصل فرمایند.

سردرگمی متقاضیان ملی مسکن/ آیا می توان خطای ثبت نام را اصلاح کرد؟

اما وقتی به محل رفتند، کسی جواب آنها را نداد. برخی از این افراد در تماس با ایسکانیوز به آنها گفته شده که به غیر دماوندی ها تسهیلات داده نمی شود. در نهایت یادداشت های مربوطه پشت در چسبانده می شود.

سردرگمی متقاضیان ملی مسکن/ آیا می توان خطای ثبت نام را اصلاح کرد؟

قبلاً گفته شد تهرانی های متقاضی نهضت ملی مسکن فقط می توانند برای پنج شهر پرند، پاکدشت، رباط کریم، هشتگرد و ایوانکی اقدام کنند و اگر مثلاً روهان یا دماوند را انتخاب کرده اند باید ثبت نام کنند. خود را حذف کنید و با ثبت نام مجدد شهر خود را تغییر دهید. با این حال، هنوز کسی در قبال افرادی که به اشتباه ثبت نام کرده اند و اکنون سردرگم شده اند، پاسخگو نیست.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید