سردرگمی سیدجلال حسینی برای پیوستن به کادر فنی پرسپولیس

536914 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس 26 خرداد گذشته با حضور در تلویزیون از اضافه شدن سیدجلال حسینی به کادر فنی پرسپولیس خبر داد.

بیشتر بخوانید:

درویش به عنوان کاپیتان چند فصل اخیر تیم هواداران را به عنوان مربی معرفی کرد.

اما یحیی گل محمدی اخیرا در گفت و گو با خبرنگاران گفت: وضعیت سید جلال در هفته جاری مشخص می شود. صحبتی که با سید جلال داشتم قدیمی بود و صحبت جدیدی نداشتم و او به باشگاه می آید.

با این حال کاپیتان پرسپولیس نه تنها خبر بازنشستگی خود از مستطیل سبز را به طور رسمی اعلام نکرد، بلکه قصد داشت به عنوان بازیکن از پرسپولیس خداحافظی کند.

سیدجلال همچنان منتظر رایزنی با سرمربی پرسپولیس است

سیدجلال که در حال حاضر عضویت در باشگاه خصوصی بدنسازی تازه تاسیس را دارد، دوست دارد یک فصل دیگر در این تیم بازی کند اما هنوز تصمیم نهایی را نگرفته و علاقه ای به تحمیل دیدگاه های خود به افکار یحیی گل محمدی ندارد. .

به دروش مدافع سرخپوشان پایتخت پیشنهاد مربیگری داده شده که یحیی باید تصمیم نهایی را بگیرد اما آنچه مهم به نظر می رسد شأن کاپیتان پرسپولیس در فصول اخیر است که باید به آن احترام گذاشت.

انفعال مدیران باشگاه و یحیی گل محمدی در حالی ادامه دارد که به گفته سرمربی پرسپولیس تمرینات پیش فصل این تیم از یک هفته دیگر آغاز می شود اما وضعیت باتجربه ترین بازیکن حال حاضر لیگ برتر ایران همچنان پابرجاست. ناشناس.

منبع: مهر

انتهای پیام/

  آخرین آمار تاج در ایران/ 41 نفر در 24 ساعت گذشته جان باختند

دیدگاهتان را بنویسید