سردرد آمیکرون چند روز طول می کشد؟

552445 خبر ناگهانی

آیا تا به حال با گلودرد، سرفه خشک یا حتی سردرد معمولی از خواب بیدار شده اید و احساس کرده اید که بیماری عروق کرونر قلب دارید؟ در دو سال اخیر علائم شایع زیادی برای این ویروس وجود داشته است، بنابراین تشخیص آن با سایر ویروس ها دشوار است. امروزه، سویه Amicron باعث نگرانی عمومی شده است، زیرا بسیار سریعتر از گونه های قبلی گسترش می یابد و حتی افراد واکسینه شده را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. مطالعات نشان می دهد که سردرد یکی از پنج علامت رایج ایمیکرون است.

بیشتر بخوانید:

آیا مردم در مدت زمان کوتاهی دو بار emicron دریافت می کنند؟

سردرد یکی از شایع ترین علائم ایمیکرون است

اگر این روزها به بیماری عروق کرونر مبتلا شده اید، احتمالا آمیکرون دارید. به گفته مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، این سویه اکنون بیش از 99 درصد موارد جدید را تشکیل می دهد. وزارت بهداشت واشنگتن همچنین گزارش می دهد که 60 درصد از بیماران آمیکرون سردرد را تجربه می کنند که آن را به یکی از شایع ترین علائم تبدیل می کند.

سردرد شدید اولین علامتی است که نشان می دهد آمیکرون مصرف کرده اید و به دنبال آن علائم دیگری مانند سرفه، تب و از دست دادن بویایی که بسیار کمتر دیده می شود، اما سردرد شایع تر است.

ویژگی اصلی سردرد کرونای آمیکرون

5 علامت دیگر وجود دارد که ممکن است با سردرد کرونری تجربه کنید. سردرد کرونری تفاوت زیادی با سردردهای دیگر ندارد، اما گاهی اوقات سردرد اصلا ربطی به ویروس کرونا ندارد، بنابراین محققان در تلاش هستند بین سردرد کرونری و سردرد غیرکرونری تمایز قائل شوند.

  انگل Demodex چیست و چگونه درمان می شود؟

دانشمندان پنج عامل را شناسایی کرده اند که نشانه تاج گذاری را نشان می دهد. این درد ممکن است در هر دو طرف سر یا فقط در یک طرف ایجاد شود. می تواند باعث ایجاد احساس نبض، فشار یا سوراخ شود، اما دو چیز دیگر وجود دارد که باید مراقب آنها بود.

سردرد آمیکرون چند روز طول می کشد؟

اگر سردرد شما به دلیل امیکرون باشد، احتمالا بیش از سه روز طول می کشد و در مقابل مسکن ها نیز مقاوم است و از بین نمی رود.

دلیل شیوع سردرد در کرونا آمیکرون

نوع تاثیر آمیکرون بر بدن می تواند باعث سردرد شود. جای تعجب نیست که تاج ها باعث سردرد شده اند و ویروس های تنفسی در گذشته باعث سردرد شده اند. دلیل آن این است که بدن در طول دوره عفونت با این ویروس ها; او واکنش های التهابی را تجربه می کند زیرا می خواهد با ویروس مبارزه کند و سردرد نیز بخشی از این واکنش های التهابی است، اما پزشکان می گویند ممکن است دلیل دیگری نیز وجود داشته باشد.

نوع ویروسی که بر دستگاه تنفسی فوقانی که شامل سینوس ها می شود تأثیر می گذارد، تأثیر عمده ای بر علائم دارد. سردردی که در آمیکرون تجربه می کنیم ممکن است نتیجه سینوزیت باشد. استرس مرتبط با بیماری عروق کرونر قلب نیز تأثیر بسزایی در افزایش سردرد دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید