سردار کعانی: ضریب امنیتی اسرائیل در حال کاهش است

531668 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مراسم شب عاشورا با سه پیکر پاک شهدای کربلای مدافع حرم «سرادر شهید حاج رحیم کابلی»، «پاسدار شهید مصطفی طشموسی» و روحانی شهید محمدامین کریمیان» شامگاه جمعه 23 مرداد 1401 مصادف با شب هشتم ماه محرم با حضور سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه و با حضور گسترده مردم در باغ استان ساری برگزار شد.

فرمانده قاآنی با تسلیت به سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و تبریک به شهدای جدید مدافع پیکرهای جبهه مقاومت سوریه، خاطرنشان کرد: مردم استان مازندران در ادوار مختلف پیروزی انقلاب به حریم مقدس و حریم خصوصی کشور گام های عملی برداشت، گفت: مرکز استان مازندران وجود بیش از 10 هزار و 400 شهید و 43 شهید مدافع حرم و وجود بیش از این است. بیش از 1200 امامزاده موظف به عبادت است که نشان می دهد مردم این منطقه حافظ فرزندان خدا بودند و سیادت خود را نیز ثابت کردند.

سردار کاآنی با اشاره به پیشینه تاریخی و مذهبی مازندران که در هزار و 400 سال گذشته حافظ حرم بوده و هست، افزود: مردم مازندران در طول تاریخ هرجا که مستضعفان نیاز داشته باشند، مرزهای جغرافیایی را فرا گرفته اند. حفاظت شده.

سردار کاآنی در بخشی دیگر از سخنان خود به ویژگی های شهدای مدافع حرم اشاره کرد و گفت: شهدای مدافع حرم زندگی با عزت را به ملت های دیگر آموختند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با تاکید بر اینکه امروز افرادی که به دنبال زندگی آبرومندانه هستند از شهدا الگو می گیرند خاطرنشان کرد: آزادگان با وجود همه فشار استکبار بر سر ظلم ایستاده و در راه شهدا حرکت می کنند.

  فساد ساختاری دولت شکننده ایجاد می کند!

سردار کانانی با بیان اینکه حماسه علیه استکبار استکبار ادامه دارد، افزود: مدافعان حرم با عزت جنگیدند زیرا شهدا شاگرد مکتب امام حسین (ع) و ادامه دهنده راه پیامبر هستند.

فرمانده نیروی قدس سپاه در ادامه به حماسه ششم بهمن برای مردم آمل اشاره کرد و افزود: مردم استان مازندران در کنار رزمندگان اسلام مدافع مظلوم هستند و خالصانه برای پاسداری جنگیدند. اسلام و باعث افتخار آنها شد.

سردار کعانی با تاکید بر اینکه عزاداری حسینی در ادامه قیام عاشورا بود، افزود: شهدای مدافع حرم فرزندان امام حسین (ع) هستند و نباید درس ها و ویژگی های قیام عاشورا فراموش شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به زندگی آبرومندانه شهدای مدافع حرم افزود: امروز شهدای مدافع حرم رابطه خود را با آب و خاک قطع کرده اند و فراتر از مرزهای جغرافیایی از حرم پاسداری می کنند.

سردار کعانی با بیان اینکه محور مقاومت به برکت خون شهدای مدافع حرم همچنان پابرجاست، خاطرنشان کرد: دشمنان نظام اسلامی به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی باید بدانند که در هر لحظه وارد میدان مقاومت می شویم. میدان، مایه افتخار و سربلندی انقلاب است.

فرمانده سپاه قدس با اعلام اینکه دشمنان بدانند که هرگز از ظلم ها و جنایات آنان علیه مظلومان در منطقه و در هر موقعیت جغرافیایی غافل نخواهیم شد، افزود: اگرچه دشمن در بسیاری از موارد در مدت زمان کوتاهی پاسخ خصمانه خود را داده است. هر چه باقی بماند، ما برای آن برنامه داریم.

سردار کعانی با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی در حال افول است، تصریح کرد: هر روز شاهد کاهش ضریب امنیتی رژیم صهیونیستی هستیم.

  نقد زیبای امیرمحمد زند از هنرمند هالووین

به گفته فرمانده سپاه قدس، رزمندگان فلسطینی قصد دارند در زمان مناسب آخرین ضربات را به پیکر پوسیده رژیم صهیونیستی وارد کنند.

وی خاطرنشان کرد: حداقل 15 عملیات علیه مواضع رژیم اشغالگر قدس در حال انجام است.

سردار کعانی با بیان اینکه نظام اسلامی همچون گذشته از مظلوم فلسطین حمایت و پشتیبانی می کند، خاطرنشان کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی، غزه و لبنان در مکتب ائمه انقلاب و آمریکا و رژیم صهیونیستی تربیت می شوند. نمی تواند در برابر این شخصیت ها مقاومت کند.

فرمانده نیروی قدس سپاه در پایان تاکید کرد: فرزندان اسلام در سرزمین های اشغالی به این ظرفیت رسیده اند که خودشان نیازهای خود را برآورده کنند و فرزندان تحصیلکرده مکتب شهدا تا پیروزی کامل با رژیم اشغالگر قدس مقابله خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید