سرانجام قرارداد نهایی هافبک تیم ملی پرسپولیس مشخص شد

528976 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، میلاد سرلک پس از پیوستن به پرسپولیس در تابستان 1399 موفق شد پیراهن تیم ملی ایران را بر تن کند. هافبک صوفیه در دو فصل اخیر عملکرد قابل قبولی در این تیم داشته تا به یکی از مهره های اصلی این تیم تبدیل شود.

بیشتر بخوانید:

قرارداد دو ساله او با پرسپولیس در پایان فصل جاری به پایان می رسد تا این بازیکن از سوی تیم هایی از امارات و قطر پیشنهاد شود. با این حال سرلک می خواهد در فوتبال باشگاهی اروپا بازی کند.

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس به درخواست یحیی گل محمدی مذاکراتی را با سرلک برای تمدید قرارداد آغاز کرد تا این بازیکن دو فصل دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کند.

هافبک ملی پوش پرسپولیس با توجه به حضور در لیست بازیکنان دراگان اسکوچیچ درخواست فعال شدن بند مالی مربوط به تیم ملی را داده است تا مبلغ قراردادش به میزان قابل توجهی افزایش یابد.

درویش نیز با مطالبات مالی سرلک موافقت کرد تا سرلک به او قول ماندن در پرسپولیس را بدهد. مدیرعامل پرسپولیس تصمیم دارد تا قبل از پایان فصل قرارداد هافبک تیم ملی ایران را تمدید کند تا در پایان فصل با فشار هواداران مواجه نشود. از این رو وی قصد دارد بلافاصله پس از تسویه حساب فصل جاری، قرارداد خود را به صورت رسمی با بازیکنان این تیم تمدید کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

  توییت معنادار نماینده انگلیس در مذاکرات وین با هشتگ در مرحله نهایی

دیدگاهتان را بنویسید