سختگیری افراد مشهور را برای فرزندانشان جشن بگیرید

روزیاتو نوشت؛ اگر قصد دارید بچه دار شوید، هرگز نمی توانید به طور کامل برای آن آماده شوید، زیرا خیلی سخت تر از آن چیزی است که فکر می کردیم. برخی از والدین هنگام راه رفتن یاد می گیرند و برخی از اشتباهات دیگران درس می گیرند یا از توصیه های متخصص استفاده می کنند. سلبریتی ها، مهم نیست که چقدر ثروتمند و آزاد فکر می کنیم، باز هم با همان چالش هایی روبرو هستند که همه والدین در تربیت و آموزش فرزندانشان با آن مواجه هستند.

در ادامه در مورد اصول عجیبی که سلبریتی ها برای تربیت فرزندان خود دارند صحبت خواهیم کرد.

درو بریمور

درو بریمور

درو بریمور در سن شش سالگی به شهرت رسید. او 2 دختر 9 و 7 ساله دارد. درو بریمور بارها به صراحت اعلام کرده که اجازه نخواهد داد فرزندانش بازیگر شوند، حداقل تا زمانی که بزرگ شوند. او ترجیح می دهد آنها از دوران کودکی خود لذت ببرند، نه اینکه در مرکز توجه قرار گیرند.

ژیزل بینچنی

ژیزل بنچینی

ژیزل بینچنی از شوهرش تام بردی دو فرزند دارد و این زوج به پوشک اعتقادی ندارند و به جای آن از پوشک کهنه استفاده می کنند. آنها ترجیح می دهند برای سلامت فرزندان خود از روش های طبیعی استفاده کنند. بینچنی با فرزندانش در خانه است و وقتی نوبت به توالت می رسد آنها را به توالت می برد. یکی از مزیت های این کار این است که بنیامین یکی از فرزندان آنها در 6 ماهگی می تواند خودش به توالت برود.

کیت هادسون

کیت هادسون

کیت هادسون که سه فرزند دارد، گفت که نحوه تربیت دخترانش با نحوه تربیت پسرش متفاوت است. او سعی می کند رویکردی «بدون جنسیت» در تربیت کوچکترین دخترش داشته باشد. او گفت: “همه دخترها نمی خواهند پرنسس باشند.” برخی می خواهند پادشاه شوند. “من این را هم مهم نیستم!”

  استقلال تصمیم مهمی نیست

کیت وینسنت

کیت وینسنت

کیت وینسلت سه فرزند دارد که از دسترسی به تمام رسانه های اجتماعی محروم هستند. او گفت: “شبکه های اجتماعی تاثیر زیادی بر عزت نفس زنان جوان دارد و تمام کاری که آنها در رسانه های اجتماعی انجام می دهند این است که طوری لباس بپوشند که دیگران دوست دارند.” وینسلت همچنین معتقد است که طلاق والدین برای کودکان خوب است، زیرا به آنها جنگیدن را می آموزد.

ویل و جده اسمیت

ویل اسمیت راهنمای اسمیت

اسمیت ها در خانواده خود قانونی دارند که قانون گریزی است. به گفته جده و ویل اسمیت، آنها زندگی فرزندان خود را تا حد امکان کنترل می کردند. زمانی که فرزندانشان کوچک بودند، مفهومی به نام “حلقه امن” به آنها آموزش داده شد که در آن کودکان می توانند آشکارا صحبت کنند و هر کاری که می کنند و چقدر می توانند بگویند. بد به نظر می رسید، هیچ عواقب بدی برای آنها نداشت.

هایدی کلوم

هایدی کلوم

هایدی کلوم در ازای دریافت غذای سالم به فرزندانش رشوه داد. او می‌گوید: «بعضی از بچه‌هایم اسموتی‌هایی را که صبح درست می‌کردم دوست نداشتند، بنابراین به آنها گفتم هر بار که نوشیدنی بخورند یک دلار به آنها می‌دهم. تمام پولی که بچه ها می گرفتند در خزانه شان نگهداری می شد.

کریستن بل

کریستن بل

کریستن بل و شوهرش شب هنگام که دخترشان از خوابیدن امتناع می کند او را در اتاقش حبس می کنند. وی گفت: وقتی وارد اتاقش شد در را برایش قفل کردیم و جلوی اتاق ایستادیم و گفتیم دوستت داریم صبح با هم صحبت می کنیم. اما الان وقت خواب است. بعد از 10 دقیقه آرام می شود و البته قبل از خواب در اتاقش را باز می کنیم.

  373 میلیون نفر در محدودیت های ترافیکی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی می گوید یکی از کارهایی که هرگز انجام نمی دهد این است که جلوی فرزندانش گریه کند. او گفت: “من نمی خواهم فرزندانم نگران من باشند.” من فکر می کنم خیلی مهم است که جلوی آنها گریه نکنیم. “آنها باید فکر کنند که همه چیز درست می شود، حتی اگر در مورد آن مطمئن نباشید.

دیدگاهتان را بنویسید