ستاره فوتسال ایران از تیم ملی خداحافظی کرد

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، احمد اسماعیل پور گلزن تیم ملی فوتسال ایران با انتشار پستی در اینستاگرام رسما از مسابقات ملی خداحافظی کرد. وی در متن خداحافظی خود با تیم ملی نوشت:

درود بر همه مردم ایران

13 سال پیش برای اولین بار پیراهن مقدس تیم ملی کشورمان را پوشیدم. این لحظه برای من، برای جوان 19 ساله ای که آرزوی تبدیل شدن به یکی از قهرمانان بزرگ کشور را داشت، فراموش نخواهد شد. از آن لحظه تاکنون همیشه از این سفر هیجان انگیز لذت بردم، این سفر رویایی پر از مسئولیت در قبال کشور عزیزم بود و تمام تلاشم را معطوف موفقیت تیم ملی فوتسال ایران کردم و خدا را شکر که با کمک مربیان و من به بزرگسالان و سایر ملی پوشان افتخار می کنم.

لحظات بی نظیر برای حضور در جمع چهار تیم برتر جهان و کسب عنوان سومین بازیکن برتر جهان، قهرمانی آسیا، زدن گل پیروزی برزیل بزرگ در جام جهانی و … لحظات بسیار غم انگیز و شادی، این همه سال به من معنا می دهد.

اکنون زمان آن است که گام دیگری در این راه برداریم، تصمیم گیری آسان نیست، اما اکنون زمان لذت بردن از دیگر جنبه های زندگی برای من است و ترجیح می دهم فرصت های بیشتری را برای جوانی با وقار و آینده کشور بگذارم.
از خانواده ام، از همه مربیان تیم های ملی در این سال ها و از خانواده فوتسال که در این سال ها حمایت کردند، تشکر می کنم.

اسماعیل پور سومین بازیکن برتر جام جهانی 2016 لقب گرفت و همیشه در دوران حضورش در تیم ملی موفق به زدن گل های مهم زیادی می شد.

  کاروان راهیان نور شهرداری تهران از بهشت ​​حضرت زهرا(س) بدرقه شد.

وی همچنین از سوی وحید شمسایی به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات مقدماتی جام ملت های آسیا دعوت شد اما به دلیل دیر رسیدن به اردو از حضور در تیم ملی کنار رفت.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید