سایپا 3 خودروی جدید دارد! + تصاویر و مشخصات

به گزارش مستقل آنلاین؛ معاون خرید سایپا سه محصول چانگان CS35 Plus، CS55 Plus و UNI-T را در دستور کار واردات گروه سایپا دانست و گفت: برای واردات این سه محصول مجوزهای لازم از وزارت حراست و سازمان امنیت ملی اخذ شده است. ثبت سفارش لازم برای 20000 خودرو انجام شده است

کروش کمان کش با بیان مطلب فوق افزود: با توجه به آمادگی شرکت چانگان برای تولید محصولات CS35 plus و CS55 plus مسیر واردات این دو محصول با سرعت بیشتری انجام می شود و تا دو هفته آینده اولین محموله آماده خواهد شد. به کشور ارسال شود.

وی تاکید کرد: در حال حاضر در حال مذاکره با بانک مرکزی برای پرداخت مبالغ ارزی هستیم.

معاون خرید سایپا گفت: اولین محموله دو محصول CS35 Plus و CS55 Plus 100 دستگاهی است که تا اواسط بهمن ماه وارد کشور می شود و پس از مشخص شدن مسیر انتقال ارز، 4 هزار خودرو از این تعداد 2 خودرو وارد کشور می شود. ماهانه تحویل می شود.به بازار عرضه خواهد شد.

وی تاکید کرد: برنامه اعلام شده از سوی شرکت چانگان برای مدت 3 ماه واردات 12 هزار دستگاه از این دو خودرو است و با توجه به سیاست های بانک مرکزی در خصوص تامین منابع ارزی و در صورت مهیا بودن شرایط، واردات این خودروها ادامه خواهد داشت. خودروها بدون محدودیت ترافیکی در دسترس خواهند بود.

کمان کش در خصوص محصول UNI-T نیز گفت: توافقات و اقدامات مربوط به این خودرو برای 2 هزار دستگاه انجام شده و احتمال می رود از اردیبهشت سال آینده وارد بازار شود.

  قوانین و سیاست های فعلی نیاز به بازنگری و اصلاح دارند

ماشین سایپا نو

معاون مهندسی گروه سایپا در خصوص واردات سه محصول جدید گروه سایپا گفت: محصولات منتخب سایپا از برند معتبر شرکت چانگان که یکی از بزرگترین خودروسازان چین است می باشد، چرا که این خودروساز بیش از 2.5 میلیون خودرو در سال گذشته و اکثر آنها بخشی از محصولات خود را به بازارهای سراسر جهان صادر کردند.

مهدی پازوکی افزود: شرکت چانگان یکی از شرکای قدیمی سایپا است و در گذشته دو محصول CS35 و Ido از این شرکت توسط سایپا روانه بازار شد و با بررسی های مجدد توانستیم دو خودرو CS35 Plus و CS55 Plus را به فروش برسانیم. با Enter به قیمت های مناسب.

وی با بیان اینکه خودروی CS35 پلاس نسخه جدید خودروی CS35 است که به سبد محصولات گروه سایپا اضافه می شود، گفت: این محصول دارای موتور 1.4 توربوشارژ، 150 اسب بخار قدرت و 260 نیوتن متر گشتاور است که خودرویی اسپرت و سریع است. .

معاون مهندسی گروه سایپا تصریح کرد: محصول دوم CS55 پلاس است که 175 اسب بخار قدرت و 300 نیوتن متر گشتاور دارد. سایپا در مقطعی مذاکراتی در خصوص واردات این محصول داشت که به دلیل تحریم ها متوقف شد و در حال حاضر بر اساس توافق صورت گرفته، این خودرو به صورت CBU وارد کشور می شود.

وی افزود: یکی دیگر از محصولاتی که سایپا در دستور کار واردات خود دارد، خودروی جدید و به روز UNI-T شرکت چانگان است که سال گذشته به بازارهای جهانی عرضه شد.

پازوکی تصریح کرد: در حال حاضر محموله ای از این خودروها برای تست های اولیه وارد کشور شده و نمونه ها در حال گذراندن تست های مربوطه در شهرستان هستند و پس از تهیه مدارک می توانند به سازمان ملی استاندارد ارائه شوند. جهت اخذ تاییدیه های لازم، مراحل واردات آن انجام خواهد شد.

  تحویل 181 میلیون دلار به سامانه نیما

دیدگاهتان را بنویسید