ساپینتو واقعا سخت کار می کند و ما از او راضی هستیم

محمد مومنی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اظهارات هوشنگ نصیرزاده مبنی بر اینکه بازیکنان استقلال اطلاعات و شناختی از کمک داور دیدار مقابل تراکتور داشتند، اظهار داشت: ابتدا دوباره به او تبریک می گویم و چندین بار می گویم که به دیدار بزرگ رفتند. باشگاه تراکتور مردم غیور تبریزی علاقه زیادی به فوتبال دارند و طرفداران پر و پا قرصی هستند. ما همیشه نصیرزاده را مترادف با حقوق می دانیم زیرا او در رشته حقوق بسیار مطالعه کرده است.

در تبریز هم باختیم اما مدیرعامل استقلال چیزی نگفت

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: نصیرزاده را به خاطر فشار مدیریت می فهمیم، اما بعید بود که او چنین حرف هایی بزند، مثلاً در تهران قاضی بوده یا او را می شناختند! چه کسی داوران را نمی شناسد؟ همه داوران برای همه فوتبالدوستان آشنا هستند. این طبیعی است. چرا مدیرعامل استقلال بعد از باخت در تبریز صحبتی نکرد؟ فشار زیادی روی او بود اما نگفت چرا ما باختیم و آنها چرا بردند. به هر حال از نتیجه منصرف شدیم. در تبریز هم دوست نداشتیم ببازیم. این اتفاق افتاد، اما ما به کسی در مورد آن چیزی نگفتیم.

مومنی درباره پنالتی های استقلال در دیدار حذفی مقابل تراکتورسازی گفت: خدا را شکر همه کارشناسان داوری دو پنالتی را تایید کردند. این سوال سختی نیست. ما هم وقتی باختیم به تبریزی تبریک گفتیم. بعید است که توسط یک مدیر ارشد به حاشیه رانده و مهندسی شود. ما از یک نویسنده حقوق فوتبال انتظار نداریم اینگونه تحلیل کند.

مهاجم سابق استقلال درباره شرایط فنی این دیدار گفت: بازی بسیار خوبی بود. اعتماد به نفس ما کمی پایین بود اما ساپینتو این هفته سخت کار کرده و فشار زیادی را تحمل کرده است. رزروهای زیادی برای او ایجاد شد اما با مدیریت خوب باشگاه و دلداری سرمربی، اعتماد به نفس خوبی به تیم و بازیکنان داده شد. اگرچه می ترسیدیم این بازی را باختیم، اما موقعیت های متفاوتی ایجاد کردیم. اگر بچه ها کمی دقت می کردند نمی گذاشتیم بازی به وقت اضافه برود و در همان 90 دقیقه تمام می شد.

  در سه سال جمعیت فقیر ایران دو برابر شده است

ساپینتو واقعا سخت کار می کند و ما از او راضی هستیم

وی با بیان اینکه فرصت های از دست رفته تبدیل به یک معضل نگران کننده شده است، تصریح کرد: این مشکل به دلیل حواشی است که از باخت به تراکتور در تبریز برای تیم به وجود آمده است. بازیکنان کمی اعتماد به نفس خود را از دست داده بودند. درصد دوندگی بسیار بالاتر بود، اما نتوانستیم از فرصت هایی که به دست آوردیم استفاده کنیم. استرس و فشار روحی باعث این مشکل شده است.

مومنی با توجه به اینکه این فرصت های از دست رفته در نهایت منجر به حمله به ساپینتو در فضای مجازی می شد، گفت: این اتفاقات و عوارض مدیریت شد. او واقعاً خیلی کار می کند. هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه از او راضی هستند. این اتفاقات خوب نیست. به جای قدردانی از مربی ای که زحمت می کشد، نباید این حاشیه ها را برای او درست کنیم. اگر حمایت شود قطعا می توانیم با این مربی کارهای خوبی انجام دهیم. انشالله با نظر مستقیم ساپینتو و تشخیص او می توانیم پنجره نقل و انتقالات را برای تقویت و بازسازی ترکیب نیم فصل دوم باز کنیم.

امیدوارم 3 امتیاز از سپاهان برگردیم

یکی از اعضای هیات مدیره استقلال گفت: در جریان این موضوع نیستم. باشگاه در مورد نقل و انتقالات صحبت نمی کند. سعی می کنیم به خواسته های او برسیم تا اتفاقات خوبی در تیم بیفتد و هواداران خوشحال شوند.

وی درباره اینکه دغدغه باز نشدن پنجره زمستانی مهم ترین دغدغه هواداران است، گفت: همه تلاش می کنیم تا در کنار مدیرعامل باشگاه باشیم تا چاره ای اندیشیده شود تا حرف های علی فتح الله زاده به عنوان یک حرف باقی نماند. زمین و با اطمینان از تمکن مالی خداوند عنایت کند در روزهای آینده اتفاق مثبتی بیفتد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

مومنی در خصوص دیدار این هفته استقلال مقابل سپاهان گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم. در بازی اول نتیجه را از دست دادیم اما عملکرد بسیار خوبی داشتیم. ما 3 امتیاز را از دست دادیم، خدا کمک کند تا آن 3 امتیاز را بگیریم و این بازی را که مستحق باخت نبودیم جبران کنیم. ما مستحق برد بودیم اما سپاهان با دو ضدحمله پیروز شد. امیدوارم بچه ها در این مسابقه از شان و جایگاه خود دفاع کنند و 3 امتیاز را پس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید