ساپینتو سر و صدای زیادی ایجاد می کند

565461 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، شاهرخ بیانی درباره تساوی یک بر یک تیم فوتبال هواداران تهران مقابل استقلال در دیدار تدارکاتی گفت: هر دو تیم از سالن آمده بودند و بازی سختی بود. ما از عملکرد بازیکنان خود راضی بودیم. استقلال روز قبل یک بازی تدارکاتی انجام داد اما از چند بازیکن اصلی خود استفاده نکرد. بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند و فشار آوردند. پنالتی را از دست دادیم و در موقعیت تک به تک به تیرک دروازه برخورد کردیم. من استقلال را در مجموع تیم خوبی می دیدم و فقط باید بیشتر هماهنگ شوند. استقلال به دلیل حفظ بازیکنان اصلی تفاوت چندانی با سال گذشته ندارد.

بیشتر بخوانید:

وی با اشاره به حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال تصریح کرد: سبک پرس ساپینتو در صورتی خوب است که استقلال فرهاد مجیدی به حریف اجازه حرکت رو به جلو را بدهد. ساپینتو مربی بدی نیست اما تو بازی خیلی تهاجمی بود و خدا رحمتش کنه تو این شرایط! اگر بخواهد در ایران اینطور باشد خیلی زود از داوران کارت می گیرد. ساپینتو برخلاف قبل از مسابقه که لبخند می زد، جدی بود و در حین مسابقه فریاد می زد.

مربی تیم فوتبال هوادر در خصوص تقدیر از بیژن طاهری و ساپینتو در روز تولدش گفت: روز تولد من 25 مرداد است اما به دلیل هم زمان با تاسوعا و عاشورای حسینی در روز بازی استقلال از من تجلیل کردند. بنابراین جا دارد از بیژن طاهری تشکر کنم. ساکت الهامی هم یک فرش ابریشمی به ساپینتو داد که کار زیبایی بود.

  اطلاعیه صندوق بازنشستگی کشوری برای خرید و پرداخت کالاهای خانگی

بیانی در پاسخ به انتقادات از رفتار الهامی و درگیری اخیر او با حمید مطهری، سرمربی نساجی مازندران در اردوی ترکیه، گفت: الهامی می گوید با هم راه می رود، حرف می زنند و فرق می کنند. در اردوگاه ترکیه بودیم و گفتند دعوا شده و همدیگر را کشتند که اصلاً اینطور نبود. موضوع پزشک تیم ما بود که ظاهراً مطهری و برخی از افراد نساجی از او خواسته بودند که به این تیم برگردد. هر چی بود تموم شد

وی در پایان به بیانیه تیم ملی فوتبال درباره برخی اتفاقات فدراسیون فوتبال اشاره و خاطرنشان کرد: امیدوارم هر چه زودتر انتخابات در فدراسیون برگزار شود و کار را متوقف کنند. ملی پوش باید به فکر تیم ملی باشد نه اینکه اظهار نظر کند. زشت است که یک بازیکن ملی حرف بزند. وظیفه ملی پوش این است که برای پرچم کشورش بازی کند و برایش مهم نباشد که کیست و کی نیست.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید