ساپینتو با قدرت به کار خود ادامه می دهد

دیرامل مدیر باشگاه استقلال گفت که به استقلال علاقه دارد و با وجود پیشنهادات اخیر از باشگاه های مختلف، جایی نرفته و نخواهد رفت.

علی فتح الله زاده درباره انتخابش به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: دوست داشتم دوستان دیگر بیایند و کمک کنند اما شرایطی پیش آمد و دوستان در وزارت ورزش و جوانان حسن نیت داشتند و به من اعتماد کردند. دوست دارم استقلال به جایگاه واقعی خود برسد، هرچند کار سختی است. باید از برادر عزیزم مصطفی آجورلو تشکر کنم. راستش را بخواهید نمی دانم چه شد و چرا رفت. من هنوز فرصت نکردم با او صحبت کنم. آجورلو سخت برای استقلال کار می کند و امیدوارم هر جا که می رود موفق باشد.دوستی طولانی با هم داریم.

وی در خصوص اینکه اواخر سال 98 سرپرست باشگاه استقلال شد اما بعد از یک ماه تصمیم به جدایی گرفت، گفت: در آن زمان حالم بد شد و استقلال مشکلات زیادی داشت. من استقلالی هستم و نمی خواستم باشگاه آسیب ببیند. در همان 10، 15 روزی که من آنجا بودم، فرصتی فراهم شد تا سند اردوی استقلال را که سال ها مانده بود و هیچکس دنبال آن نبود، با کمک افرادی مثل دکتر تقی زاده و فلاح، به دست بیاورم. ، که کار بزرگی بودند. بخشی از بدهی های گذشته باشگاه که دوستان نتوانستند پرداخت کنند، از مطالبات ما به AFC گرفته شد و پرداخت شد. این کارها را انجام داده ایم تا پنجره نقل و انتقالات باشگاه بسته نشود. اگرچه این مشکلات از بین رفته اند و نمی خواهم به عقب برگردم.

  افزایش دستمزد کارگران باید به نفع طبقه کارگر و جامعه کارفرما باشد

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به بسته شدن حساب شخصی خود در هفته گذشته خاطرنشان کرد: حساب من و برخی از دوستانمان هفته گذشته بسته شد. یکی دو تا چک داشتیم که برگشت. البته آجورلو در تلاش بود تا مشکل را حل کند.

فتح الله زاده در مورد شوک ریکاردو ساپینتو، سرمربی پرتغالی استقلال از تغییرات این باشگاه و اینکه چقدر از او حمایت می کند، گفت: چرا که نه؟ ساپینتو با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد. استقلال مدعی قهرمانی است و امیدوارم در پایان فصل دوبل کند. از هواداران استقلال هم می خواهم مثل همیشه مشتاقانه و دلگرم کننده از تیم خود حمایت کنند.

وی در پایان با نشستن بر صندلی اجرایی استقلال برای پنجمین بار گفت: جایی جز استقلال نمی روم! در سال های اخیر اکثر باشگاه ها به من پیشنهاد داده اند اما من نرفته ام و نخواهم رفت. من استقلال را دوست دارم و با یک پیراهن می آیم و با یک پیراهن می روم مگر اینکه بخش خصوصی وارد شود و جو عوض شود.

دیدگاهتان را بنویسید