سامانه مرجع دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی رونمایی شد

518278 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، معصومه طباطبایی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از افتتاح سامانه استعلام فارغ التحصیلی این دانشگاه با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد. طباطبایی با اعلام این خبر افزود: با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علم دانشگاه، سامانه استعلام تاییدیه تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://estelam.iau.ir راه اندازی شد.

وی با تاکید بر اینکه تنها مرجع پاسخگویی و استعلام رسمی الکترونیکی تایید کننده دانشنامه های منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه فوق است، ادامه داد: تمامی سازمان ها و نهادها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و شرکت های خصوصی می توانند کد دسترسی به سامانه مذکور را دریافت کنند. مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی.

وی افزود: راه اندازی این سامانه یکی از اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی برای مقابله با افراد و شرکت های سودجو و فرصت طلبی است که اسناد جعلی را تحت عناوین مختلف تبلیغ می کنند.

طباطبایی خاطرنشان کرد: تنها راه اخذ مدرک معتبر از دانشگاه آزاد اسلامی ورود به دانشگاه با روش های مصوب سازمان سنجش آموزش کشور و صدور مدرک پذیرش از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه و ادامه تحصیل در دانشگاه است. واحدهای دانشگاهی

وی همچنین از دارندگان مدرک درخواست کرد تا پس از تحویل دیپلم توسط افراد، درخواست تایید مدارک را داشته باشند.

انتهای پیام/

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

دیدگاهتان را بنویسید