ساعت کار مراکز معاینه فنی در تهران افزایش یافت

558845 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، ستاد معاینه فنی خودروهای تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به افزایش تقاضای سفر در آخرین ماه از فصل تابستان و افزایش مراجعه خودروها به مراکز معاینه فنی برای کنترل وضعیت ایمنی، ستاد به منظور تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان، ساعات کاری را افزایش داده است.

بیشتر بخوانید:

شهروندان می توانند برای اطلاع از ساعات کاری و آدرس مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو تهران به نشانی inspection.tehran.ir مراجعه کنند همچنین تاکید می شود اطلاعات مربوط به معاینه فنی تهران به صورت مستمر در سایر سایت ها موجود است. امکان به روز رسانی وجود ندارد. شهروندان فقط از طریق سایت رسمی این ستاد اطلاعات مورد نیاز مراکز را دریافت و کنترل کنند. از شهروندان خواهشمند است برای اطمینان از ایمنی و سلامت وسیله نقلیه خود سفری ایمن فراتر از الزامات قانونی برای بازدیدهای دوره ای سالانه داشته باشند قبل از سفر از مشاوره فنی و خدمات دقیق و مطمئن این مراکز استفاده کنند.

جهت اطلاع شهروندان در حال حاضر خودروهای منشا داخلی ساخت مرداد 1397 و قبل و خودروهای وارداتی تولید مرداد 1397 و قبل از آن مشمول معاینه فنی می شوند.

علاوه بر این خودروهای غیر مستثنی، برای اطلاع از وضعیت فنی خودرو خود و یا استفاده از تخفیف 30 درصدی خودروهای دارای MOT برتر برای سفر در طرح تخفیف، می توانند با مراکز MOT تهران تماس بگیرند.

انتهای پیام/

  مطهری: کمبود تماشاگر ظلم به پرسپولیس است

دیدگاهتان را بنویسید