سازمان لیگ در ضعیف ترین وضعیت خود قرار دارد و این حاشیه است.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان با انتقاد از برنامه ریزی سازمان لیگ از آنها خواست تا هر چه زودتر محل بازی تیمش با پرسپولیس را مشخص کنند.

محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پیکان و سپاهان اصفهان که فردا (دوشنبه) از ساعت 19:00 در ورزشگاه پاس قوامین برگزار می شود، گفت: هر چه به دیدارهای پایانی لیگ نزدیکتر می شویم، حساسیت ها بیشتر می شود. فردا بازی بسیار سختی با پیکان داریم، پیکان تیم جوانی است که بازی های خوبی ارائه می دهد، این بازی برای ما مهم است و باید خیلی متمرکز بازی کنیم، برای بهتر شدن شرایط جدول به سه امتیاز بازی با پیکان نیاز داریم. بازیکنان می دانند که بازی چقدر حساس است و ما باید برای کسب سه امتیاز تلاش کنیم.

وی در پاسخ به نام چند مربی خارجی و داخلی برای جایگزینی وی در سپاهان گفت: یک سال دیگر با سپاهان قرارداد دارم. چند صحبت اولیه با کادرفنی باشگاه داشتم و آنها مایلند این موضوع ادامه پیدا کند. هفته گذشته اشاره کردم که فصل باید تمام شود و باید بدانیم عملکردمان چقدر به ما کمک کرده است. در یکی دو هفته اخیر کارکنان باشگاه و هیات مدیره عزم خود را جزم کرده اند که این همکاری و کار ما را ادامه دهند.

سرمربی سپاهان در خصوص اینکه آیا از جایگاه تیمش در جدول راضی است یا خیر، گفت: به خاطر این مشکلات گفتم فصل تمام شود تا بتوانیم درباره عملکردمان صحبت کنیم. من به نتایج عالی برای دفاع از خودم نرسیدم، اما تمام تلاشم را کردم. خلأهایی در کار ما وجود داشت. امسال تجربه خوبی برای من بود که می تواند در آینده به ما کمک کند. هر چه جلوتر برویم، بهتر می توانیم به آینده فکر کنیم. امیدوارم ساختار مستحکم سپاهان سال به سال جلو برود. سپاهان باشگاهی است که می تواند در جاهایی ساختار فوتبال ایران را تغییر دهد.

  نسخه خوراکی برای پیشگیری از آلزایمر

نویدکی درباره عملکرد خوب هفته گذشته تیمش مقابل استقلال یادآور شد: کار خاصی انجام ندادم. ما بازیکنان باکیفیتی داریم که شرایط را درک می کنند. درست است که به خاطر نتایج لیگ قهرمانان آسیا روحیه خوبی نداشتیم اما بازیکنان تمام تلاش خود را کردند. من همیشه گفته ام در فوتبال ایران وقتی تیم های بزرگ با هم بازی می کنند، لازم نیست کاری انجام دهید. باید در مقابل تیم های معمولی کیفیت خود را نشان دهید و به همین دلیل باید مقابل پیکان بهتر بازی کنیم. من همیشه معتقدم تیمی می تواند قهرمان شود که در بازی هایی که به نظر آسان به نظر می رسد پیروز شود. اگر به عقب برگردیم متوجه می شویم که چه بازی هایی را باختیم، فکر می کنیم آسان است.

وی درباره محرومیت و مصدومیت تیمش برای بازی فردا تصریح کرد: مهدی زاده مصدوم است و ولسیانی و محمد کریمی هم محروم هستند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه بدیهی است در مورد گل گهر سیرجان بازیکن گابنی باید تجدید نظر شود، گفت: این موضوع به من ربطی ندارد. بعد گفتم این چیزها به من ربطی ندارد. همیشه دوست داشتم نظرم را در مورد فوتبال بیان کنم. نیازی به صحبت در مورد این مسائل نیست.

نویدکی در پاسخ به این سوال که آیا می دانید تیمش هفته آینده در کدام ورزشگاه مقابل پرسپولیس قرار می گیرد، گفت: اگر درباره این مسائل صحبت کنم ممکن است سوء تفاهم پیش بیاید. سازمان لیگ در ضعیف ترین وضعیت خود قرار دارد. وقتی باید این کار را می کردیم، یک ماه پیش گفتند باید زودتر اعلام شود تا درباره پرواز و هتل صحبت شود. دو هفته است که زنگ می زنیم تا وضعیت خود را بفهمیم، اما کسی جواب نداد. اینجاست که اهالی فوتبال ایران شک می کنند. سازمان لیگ باید اعلام این تاریخ را بگوید و اگر اعلام نکنید ما تصمیم می گیریم که بازی کجا برگزار شود. ما خیلی بد عمل می کنیم و فوتبال ما در این کارها ضعیف است و به همین دلیل مشکلات و حواشی زیادی وجود دارد.

  زوج فیلم جدید شهاب حسینی هدیه تهران شد

دیدگاهتان را بنویسید