سارقان خفقان «شهر وین شهریار» دستگیر شدند + عکس

سردار “کیوان ظهیری” با اعلام این خبر گفت: در پی انتشار فیلمی در فضای مجازی برای خفه کردن یک زن در شهر واین شهریار، دستگیری سارق یا سارقان به دستور پلیس آگاهی استان صادر شد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات عمیق و اقدامات فنی و پلیسی و به طور نامحسوس با تعقیب و گریز و مراقبت شبانه روزی در یک عملیات غافلگیرانه و هماهنگی قضایی اعضای این باند سه نفره سارقان سابقه دار را شناسایی کردند. مخفیگاهی در اطراف شهرک شهریار دستگیر و با اطلاع پلیس.

اعتراف دزدان ظالم شهر واین شهریار

فرمانده انتظامی غرب تهران گفت: در بازجویی های فنی و پلیسی از متهمان و احضار شاکیان پرونده، سارقان به سرقت خود اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام قضایی شدند.

سردار ظهیری در پایان گفت: به هیچ وجه اجازه نمی دهیم قانون و امنیت زیر پا گذاشته شود و در بحث امنیت مردم کوتاهی نخواهیم کرد و مردم باید برای داشتن شهری سالم و آرام با خادمان خود همکاری کنند. بلافاصله با شماره 110.

کار با فایل ها

حمید عسگری پور دادستان عمومی و انقلاب شهریار در ویدئویی که در خصوص پولشویی سایبری در وین شهریار منتشر شده است، گفت: سه نفر از این افراد دستگیر و پرونده در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار می باشد و سایر همدستان و جرایم احتمالی در حال بررسی است.

دادستان شهریار و سپاه پاسداران با اشاره به اینکه این افراد در حال حاضر در بازداشت موقت به سر می برند و تحقیقات از آنها در روزهای آینده تکمیل می شود، وزن زیادی برای این افراد قائل شد.

  مراحل اجرای طرح رتبه بندی معلم + ویدئو را دنبال کنید

وی گفت: این افراد انتظار حداکثر مجازات تعیین شده در قانون را دارند.

دیدگاهتان را بنویسید