ساخت 9 اسکله جدید در بنادر کشور

636575804324455546 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، علی اکبر صفایی مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر ادامه حرکت این سازمان برای تحقق سیاست های دولت سیزدهم و توسعه اقتصاد دریامحور گفت: ما آیا خبر خوبی برای سپیده دم امسال بندرهای کوچک وجود خواهد داشت؟
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی در حاشیه بازدید معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از بنادر هرمزگان به خبرنگاران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی در اجرای سیاست های دولت و توسعه اقتصاد دریایی و استفاده از ظرفیت آن است و در حوزه دریایی نیز در زمینه تجارت خارجی و روابط اقتصادی با کشورهای همسایه اقدام کرد و به طور جدی اقدام کرد. این کار را در دستور کار و در بعد بین المللی قرار دهد.

بیشتر بخوانید:


مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: افکار عمومی دولت درباره طرح هایی که می تواند توسعه اقتصاد محلی، اقتصاد شهرهای ساحلی و حتی اقتصاد برخی استان ها را که استان های کوچک ساحلی هستند نیز برای بنادر کوچک تضمین کند. دهه فجر امسال خبرهای خوبی خواهیم داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص استفاده از نیروهای کارآمد و متخصص در بنادر شرق استان نیز گفت: ظرفیت جدید در دولت سیزدهم چه در حوزه دریایی و چه در حوزه بندری تحولات بزرگی ایجاد خواهد کرد.
بر اساس اعلام سازمان بنادر و دریانوردی، صفایی تصریح کرد: پروژه هایی در حوزه بنادر مسافری نیز آغاز شده و 9 اسکله جدید در بنادر مسافری ایجاد می شود و سازمان بنادر آمادگی دارد با موافقت رئیس سازمان بنادر کشور. سازمان اداری و کار، نیروهای متخصص داخلی در جذب صنعت حمل و نقل دریایی کشور.

  روسیه امروز اعلام کرد که آتش بس را اعلام کرده است

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید