ساخت «ساعت شلوغی 4» تایید شد

636147139195906108 خبر ناگهانی

به گزارش گروه فرهنگ ایسکانیوز، جکی چان روز گذشته تایید کرد که چهارمین فیلم «ساعت شلوی» در حال ساخت است و در حال مذاکره برای فیلمبرداری قسمت چهارم است.

ستاره افسانه‌ای هنرهای رزمی این خبر را در جشنواره دریای سرخ در جده اعلام کرد و در حالی که در مورد پروژه‌های آینده‌اش و حرفه سینمایی 60 ساله‌اش صحبت می‌کرد، برای هواداران تشویق کرد.

بیشتر بخوانید:

او در این برنامه از شروع کارش می گوید و اینکه به عنوان بدلکار روزانه فقط 80 سنت دستمزد می گرفت. سپس برای اولین بار با بروس لی آشنا شد و این سوپراستار در یک درگیری روی صحنه به او ضربه زد و چان کمی مجروح شد و برای جلب همدردی بروس لی مصدومیت خود را بیشتر ابراز کرد و بروس لی تمام روز نگران او بود و چان می خواست لی او را بزند. از نو.

او همچنین به یاد آورد که وقتی لی درگذشت، او به عنوان جانشین او انتخاب شد، اما پاسخ جکی چان این بود: من بروس لی نیستم. به روش خودم زدم

او همچنین در مورد رفتن به هالیوود صحبت می کند و در ابتدا از او خواسته می شود سرعت خود را کاهش دهد. مثل کلینت ایستوود!! او همچنین یادآور شد که اولین حضورش در هالیوود چندان موفق نبود، اما در نهایت با حمایت مردم به یک چهره جهانی تبدیل شد.

جکی چان با شور و شوق و مهربانی با هوادارانش صحبت کرد و با فروتنی جزئیات چگونگی تسلط خود بر سینما در هنگ کنگ، سپس ژاپن و در نهایت هالیوود را با ساعت شلوغی بازگو کرد و یادآور شد که در این فیلم با کریس تاکر بود در نهایت اجازه داده شد. از سبک دیوانه وار و دیوانه وار خود استفاده کند. در ابتدا او فکر می کرد که فیلم شکست خواهد خورد، اما پس از اکران فیلم، برت رتنر و کریس تاکر از نیویورک با او تماس گرفتند و گفتند که فیلم در هفته اول 70 میلیون دلار درآمد داشته است.

  باید با مربیان قرارداد بلندمدت بسته شود

اینجا بود که او اعلام کرد برای ساخت چهارمین فیلم سینمایی «ساعت شلویی» در حال مذاکره است و امشب با کارگردانی ملاقات خواهد کرد و درباره فیلمنامه گفت وگو خواهد کرد.

او نام مدیر را نبرد. اگرچه برت رتنر کارگردان آمریکایی هر سه قسمت قبلی را کارگردانی کرد، اما از سال 2014 فیلمی را کارگردانی نکرد و پس از متهم شدن به آزار جنسی توسط چندین زن، رابطه او با کمپانی برادران وارنر. متوقف شدند.

چان در صحبت های خود تاکید کرد که ستارگان اکشن خوب زیاد هستند و عملکرد بهتر او به این دلیل است که فیلمنامه را مطابق نیازش می نویسد و از زاویه دوربین برای بهتر نشان دادن عملکردش استفاده می کند.

جکی چان که تاکنون در 150 فیلم بازی کرده است و اگر بدلکاری هایش را بشماریم این تعداد به 300 فیلم می رسد، از هوادارانش خواسته است که برای تماشای فیلم به سینما رفته و فیلم های فاقد حق چاپ را تماشا نکنند.

این بازیگر سرشناس همچنین به پروژه جدیدی به نام «هرگز اجازه نده باران متوقف شود» اشاره کرد و گفت که در نقش یک پزشک بازی می کند و در عربستان فیلمبرداری می شود. او لیستی از فیلم هایی که دوست دارد در آن ها بازی کند تهیه کرد و گفت یکی از آنها این است که دوست دارد در فیلمی با یک پرنده بازی کند و دیگری این که می خواهد نقش پدربزرگ را بازی کند که از او مراقبت می کند. یک پاندا

این ستاره هنرهای رزمی گفت که در آینده کمتر فیلم اکشن خواهد ساخت و دوست دارد فیلم های بیشتری درباره عشق بسازد.

  اعلام اسامی 54 شرکت دولتی که از اجرای قانون محاسبات خزانه داری خودداری کردند.

چان از 1998 تا 2007 او در سه فیلم ساعت شلوغی بازی کرد. داستان این سریال در مورد یک کارآگاه اهل هنگ کنگ است که با LAPD برای حل پرونده های جنایی بین المللی همکاری می کند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید