زود با مردم صحبت کن

آیت الله سیدابراهیم رییسی شنبه شب در حاشیه جلسه شورای عالی هماهنگی، سه اصل مورد توجه دولت در اجرای تصمیمات مهم اقتصادی را «اجماع مسئولان»، «اقناع افکار عمومی، نخبگان و مردم» و «حمایت» عنوان کرد. وی گفت: همانطور که قول داده بودم تصمیمات دولت را به اطلاع مردم می رسانیم و به همکاران دولتی هم گفتم که تصمیمات دولت را به اطلاع مردم برسانند و خود من نیز به زودی در جریان قرار خواهم گرفت. مردم صحبت خواهند کرد.

رئیسی با اشاره به برگزاری جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، افزود: این جلسه یکی از مظاهر هماهنگی و همفکری بر تصمیمات مهم اقتصادی کشور است.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه طرح «دموکراتیزه کردن» یارانه ارزی کالاهای اساسی با توجه به الزام قانونی بودجه 1401 و شرایط خاص جهانی، اقدامی ضروری است، گفت: دولت در کنار مردم است و از منافع مردم حمایت می کند. معیشت آنها.» خط.

رئیسی با اشاره به تلاش شبانه روزی دولت و برنامه ریزی و هماهنگی عمیق با مجلس و قوه قضائیه برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور، گفت: پس از هفت ماه کار کارشناسی فشرده و رایزنی با نخبگان، تصمیماتی در این زمینه اتخاذ شد. به نفع اقتصاد ملی.» در این باره با مردم صحبت خواهم کرد./ ایرنا

  نظارت مجلس بر عملکرد دولت بر ارز ترجیحی / لغو ارز ترجیحی اثر تورمی انفجاری دارد

دیدگاهتان را بنویسید