زن همسایه پشت سرقت 5 میلیارد تنی است

چندی پیش پلیس پایتخت در حین سرقت میلیاردی خانه ای را در حوالی ولنک پیدا کرد و به آنجا رفت. صاحبخانه گفت چند ساعت زودتر از خانه خارج شد تا کاری انجام دهد اما پس از بازگشت متوجه شد که سارقان به خانه او دستبرد زده و اشیای قیمتی و تمام پول و طلاهای او را به ارزش 5 میلیارد تن به سرقت برده اند.

کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران برای کشف راز سرقت وارد عمل شدند و در اولین اقدام به بررسی دوربین های مداربسته اطراف ساختمان پرداختند و به سرنخ های مهمی دست یافتند.

بررسی ها نشان می داد در ساعاتی که صاحبخانه خانه نبود، هیچکس با اثاثیه و اثاثیه دزدی از خانه بیرون نمی رفت. این بدان معنی است که سرقت توسط یکی از ساکنان ساختمان انجام شده است.

بازرسان بعداً از زنی که در یک طبقه از ساختمان زندگی می کرد، بازجویی کردند. این زن چندین بار به جرم سرقت دستگیر و زندانی شد. از سوی دیگر مشخص شد همسایه خانه اش را به پاتوق معتادان تبدیل کرده است. در این شرایط بازپرس دستور بازداشت این زن و تفتیش منزل وی را صادر کرد.

ماموران با ورود به خانه، بخشی از سرقت از خانه شاکی را پیدا کردند و همسر سابق که چاره ای جز گفتن حقیقت نداشت، به سرقت 5 میلیارد دلاری اعتراف کرد و گفت: از قبل می دانستم شاکی اشیای قیمتی دارد. . اموالی در خانه او پیدا کردم و در لحظه مناسب کلید خانه او را دزدیدم و یک کلید یدکی از او گرفتم.

  کاوه رضایی انتخاب گل محمدی بود؟

سپس منتظر ماندم تا روز حادثه که برای انجام کاری از خانه خارج شد و با کلید یدکی وارد شد و تمام وسایل قیمتی اش را دزدید. سردار مسعود مصدک معاون هماهنگ کننده انتظامی تهران گفت: پس از کشف اموال مسروقه در منزل این زن مشخص شد که وی بقیه اموال را فروخته است که تحقیقات برای شناسایی و دستگیری خریدار سرقتی ادامه دارد. اموال. . “

دیدگاهتان را بنویسید