زن جوان در دام دوقلوهای شیطان صفت افتاد

بهمن ماه گذشته زن جوانی در تهران به کلانتری رفت و از دو سرنشین خودروی آدم ربایی پراید شکایت کرد. شاکی در تشریح این حادثه گفت: صبح امروز در ایستگاه مترو شهید باقری در شرق تهران از مترو پیاده شدم و در داخل خیابان منتظر تاکسی بودم تا سرکار بروم. چند دقیقه ای منتظر تاکسی بودم اما خبری از تاکسی نبود تا اینکه پراید مشکی جلوی من ایستاد.

راننده پسر جوانی بود و پسر جوان دیگری به عنوان مسافر در صندلی جلو نشسته بود. وقتی راهم را گفتم راننده مرا بلند کرد و رفت. راننده پس از طی مسافت کوتاهی تغییر مسیر داد که من با آن مخالفت کردم اما او مدعی شد به دلیل ترافیک تغییر مسیر داده است. کنار خیابان توقف کرد و پسر جوان از صندلی جلو پیاده شد و من فکر کردم به هدفش رسیده است اما در عقب را باز کرد و کنارم نشست و سپس تهدید کرد که دهانش را می بندد. «دو پسر جوان که خیلی شبیه هم بودند و شبیه برادر بودند، دست و پایم را بستند و دهانم را به هم چسباندند و بعد راننده رفت و مرا به خانه‌ای در یکی از شهرهای نزدیک تهران برد و در آنجا زندانی و مورد آزار و اذیت قرار گرفت. “

وی ادامه داد: دو ساعت بعد دو پسر گریه می کردند و التماس می کردند که شکایت نکنم. گفتند متاسفم و من هم از ترس قول دادم شکایت نکنم. متهمان سپس من را در خودروی خود در یکی از خیابان های تهران رها کردند و سپس متواری شدند که از این موضوع شکایت دارم.

  اگر متاهل نیستید باید پول بدهید!

خانه برادران دوقلو برای اجاره

در پی تجدیدنظرخواهی زن جوان پرونده، با دستور قاضی محمدامین تگویان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران از سوی تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی اعلام شد.

ماموران ابتدا برای شناسایی متهمان به نشانی شاکی مراجعه کردند اما بررسی ها نشان داد دو متهم خانه را برای یک روز اجاره کرده اند. از سوی دیگر مشخص شد خانه را با مدارک جعلی اجاره کرده اند تا ردی از خود باقی نماند. در شعبه دیگری از تحقیقات، مأموران برای دریافت شماره ثبت متهمان، ضبط های دوربین مداربسته را مشاهده کردند، اما دوربین ها بخشی از شماره ثبتی را ضبط کردند.

اگرچه به نظر می رسد متهمان ردی از خود به جای نگذاشته اند، اما ماموران پلیس آگاهی موفق به دریافت شماره ثبت خودرو پراید و دستگیری صاحب آن، پسر جوانی به نام کمبوجیه شدند.

اعتراف دوقلوهای شیطان صفت برای آدم ربایی

متهم پس از انتقال به کلانتری به جرم آدم ربایی اعتراف کرد اما مدعی شد که زن جوان را مورد آزار و اذیت قرار نداده و این جنایت توسط برادر دوقلویش انجام شده است.

او گفت: آن روز من و برادر دوقلویم خانه ای اجاره کردیم و برای سرقت اموالش در خیابان به دنبال طعمه گشتیم. او رانندگی می کرد و من کنارش نشسته بودم تا اینکه زن جوان را در خیابان دیدیم. او منتظر تاکسی بود و برادرم او را مسافر برد و ما نقشه آدم ربایی را طراحی و اجرا کردیم.»

در حالی که تلاش برای دستگیری فرد فراری ادامه داشت، کمبوجیه برای تحقیقات بیشتر به پلیس تحویل داده شد.

  اخبار بازار خودرو/ پراید در آستانه 190 میلیون تومان

دیدگاهتان را بنویسید