زنی روز بعد از مرگش زنده شد

زن جوان 32 ساله ای به نام ایس دانبار در کارولینای جنوبی بر اثر صرع جان باخت و پزشکان نیز مرگ او را تایید کردند، جسد این زن بلافاصله به خاک سپرده نشد و قرار است روز بعد مراسم تشییع جنازه این زن برگزار شود.

اسی خواهری داشت که در شهر دیگری زندگی می کرد و پس از شنیدن این خبر درخواست کرد که مراسم تا رسیدن او به تعویق بیفتد تا بتواند برای آخرین بار خواهرش را ببیند. ساعت 11 روز بعد جسد عاصی را در تابوت گذاشتند و برای خاکسپاری آماده کردند اما هنوز خبری از خواهرش نبود. به دلیل تاخیرهای طولانی در نهایت تصمیم به دفن جسد گرفته شد.

خواهری که رسید و خواهری که در تابوت زندگی می کرد

دقایقی پس از گذاشتن تابوت در مقبره، خواهر عاصی به محل تشییع جنازه می رسد. تابوت به سرعت از مقبره خارج شد تا برای آخرین بار با دو خواهر ملاقات کند، ملاقاتی که در آن یک اتفاق باورنکردنی رخ داد.

در تابوت برای دیدن خواهر عاصی باز بود، اما او شوکه شد. وقتی عاصی خواهرش را حس کرد، درون تابوت زنده شد، نشست و لبخند زد و به این دنیا بازگشت.

این اتفاق شگفت انگیز به یکباره همه چیز را تغییر داد، خواهر عاصی و همه حاضران فرار کردند و یکی از کشیش ها در حین فرار دچار حادثه شد. پس از زنده شدن این زن، سه کشیش که در مراسم شرکت کرده بودند، از ترس به داخل مقبره افتادند و یکی از آنها دنده شکسته شد، البته به این دلیل که دو کشیش دیگر هنگام فرار از مقبره از کنار او گذشتند. و مکان ..

  خانه های وحشت / بررسی 5 مورد قتل و شکنجه در سیاه چال های مخوف جنایتکاران

رستاخیز عجیب این زن در سال 1915 به یکی از جنجالی ترین اخبار آن زمان تبدیل شد و با عناوین و عناوین مختلفی مانند زامبی های زنده و … در رسانه ها منتشر شد. عسی دانبار پس از این حادثه 40 سال دیگر زنده ماند و سرانجام در سال 1955 درگذشت تا مردم برای بار دوم او را دفن کنند.

دیدگاهتان را بنویسید