زنی از مسافر بی رحم خود فرار می کند

چند روز پیش زنی با زخم های مشهود بر سر و صورت خود به پلیس آگاهی مراجعه و اعلام کرد که توسط یک باج گیر مسافر دستگیر شده است. وی توضیح داد: در خیابان پاسداران منتظر تاکسی بودم که دوو جلوی من ایستاد. راننده که پسر جوانی بود وانمود کرد که مسافر اوست و من سوار ماشین شدم اما کمی بعد چاقو را به سمت من گرفت و تهدید کرد که تمام پول و طلاهایم را به من خواهد داد.

شاکی ادامه داد: من وحشت کردم و گردنبند طلای خود را به او دادم اما این مرد قصد توقف نداشت و هر چه از او خواستم برایم بی فایده بود. به همین دلیل برای نجات خودم، برای لحظه ای در ماشین را باز کردم و بیرون پریدم و مجروح شدم. راننده نیز با دیدن این صحنه متواری شد.

با شکایت این زن، دستور دستگیری راننده صادر و تحقیقات کارآگاهی پلیس آگاهی تهران برای شناسایی و دستگیری وی آغاز شد. سرهنگ علی پلی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران گفت: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی وارد عمل شده و با بازرسی از دوربین های مداربسته محل جنایت، شماره ثبت مالک را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: با دستگیری مالک خودرو مشخص شد که وی برخلاف ادعای شاکی مردی میانسال بوده و در زورگیری دخالتی نداشته و در زمان ارتکاب جنایت خودرو متعلق به پسرش بوده است. همین کافی بود تا کارآگاهان به محل کار پسرش رفته و او را دستگیر کنند. به گفته رئیس پلیس آگاهی تهران، متهم در بازجویی های انجام شده اعتراف کرد که گردنبند شاکی را با تهدید چاقو به سرقت برده است و تحقیقات برای شناسایی سایر مالباختگان احتمالی ادامه دارد.

  اجتناب از اجاره اطلاعات -

دیدگاهتان را بنویسید