زندگی مردم با دستاوردهای دولت اصلی زیر و رو شده است

کیهان نوشت: تابستان شروع شده و حتی دمای هوا به گفته رئیس مرکز ملی اقلیم کشور نسبت به سال گذشته یک و نیم درجه گرم شده و مصرف برق نسبت به سال قبل حداقل 5 درصد افزایش داشته است. . سال “من نبوده ام.

این خبر زمانی جالبتر می شود که بدانیم تیرماه گذشته با وجود کاهش مصرف و کاهش دما، قطعی برق گسترده ای در بسیاری از نقاط کشور از جمله تهران داشتیم که برخی از آن ها تا هشت ساعت در روز ادامه داشت و مردم را به شدت ناراحت کرد. .

دستاورد مشابهی در مورد بای پس عروق کرونر و تنظیم مجدد قربانیان این بیماری تکرار شد. ایران اکنون به یکی از صادرکنندگان جهانی این محصول بهداشتی تبدیل شده است و در روزهای اخیر بیش از 200 هزار واکسن ایرانی به آمریکای لاتین صادر شده است. مهمتر از آن، در حالی که این روزها تعداد قربانیان تاج در ایران بدون TF و در دولت سیزدهم خلق به صفر یا نزدیک به آن رسیده است، غربی ها همچنان درگیر تعداد زیاد تاج و تخت هستند.

بازگشت آرامش به بازار ارز بدون کاهش ارزش ذخایر بانک مرکزی از دیگر برکات دولت انقلاب در دوره گذشته است. در گذشته رسم بر این بود که بانک مرکزی با افزایش قیمت ارز با تزریق دلار به بازار بلافاصله اقدام می کرد تا از گران شدن آن جلوگیری کند، دلار در حال افزایش بود. علاوه بر این، ذخایر ارزی کشور نیز مانند سال های 95 و 96 توسط سوداگران و دلالان به تاراج رفت. اما در هفته های اخیر علیرغم عدم توجیه سیاسی و اقتصادی برای افزایش قیمت ارز، رهبری انقلاب به راحتی موفق به جایگزینی ارزها شدند. التهاب هفته های گذشته با اتخاذ تدابیر صحیح و استفاده از منابع ارزی موجود در بازار. رئیس اتحادیه صرافان این موفقیت را اینگونه توصیف می کند: «ارز در بازار رسمی و رسمی ارز بدون مبادله با بانک مرکزی و تنها با نرخ توافقی بین صرافی ها و صادرکنندگان عرضه می شود. این مدیریت بازار ارز بدون استفاده از دلار از ذخایر بانک مرکزی انجام می شود.»

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

نمونه‌های فوق تنها بخشی از نتایج مدیریت صحیح دولت انقلابی است که در ماه‌های اخیر شکل گرفته است و به این نمونه‌ها می‌توان موارد زیر را اضافه کرد. مدیریت هشت ماهه کشور بدون وام یک ریالی علیرغم منفی بودن خزانه، افزایش فروش نفت و دریافت بیشتر درآمدهای خود بدون برجام و TFA، رشد اقتصادی 4 درصدی در سال 1400 علیرغم رشد تقریباً صفر در هشت سال گذشته، راه اندازی شد. کریدور شمالی جنوب روسیه به هند و شرق غرب چین به اروپا تا مرکز ایران، انعقاد ده ها سند همکاری با همسایگان و …

این فهرست قطعا با عنایت الهی و حمایت مردم و مسئولان روز به روز بیشتر خواهد شد، هر چند غرب به ذائقه سخنان شهید مظلوم آیت الله بهشتی خطاب به آمریکا راضی نیست. آمریکا با ملت ایران قهر کرد و از این عصبانیت مرد.

دیدگاهتان را بنویسید