زندگی ایلان ماسک زیر خط فقر است

زندگی ایلان ماسک زیر خط فقر است

روزیاتو نوشت؛ گرایمز در مصاحبه ای با ایلان ماسک، که رابطه پر سر و صدایی با او دارد، که این هفته منتشر شد، گفت که زندگی ثروتمندترین مرد جهان گاهی اوقات “زیر خط فقر” بوده است.

به گزارش اینسایدر، این خواننده کانادایی در مصاحبه با Vanity Fair به یاد می آورد که یک بار در حالی که در لس آنجلس زندگی می کرد، یک سوراخ در یک طرف تشک خود پیدا کرد. ایلان ماسک با دیدن این سوراخ گفت که گرایمز به جای پیشنهاد خرید یک تشک جدید، تشک خود را از خانه خود بیاورد و از آن استفاده کند.

او می گوید: «ایلان حتی یک تشک نو هم نمی خرد. او مانند میلیاردرها زندگی نمی کند.

گاهی مثل آدم های زیر خط فقر زندگی می کند. در مورد من، ای کاش در یک خانه ناامن 40000 دلاری زندگی نمی کردیم. خانه ای که همسایه ها از ما عکس بگیرند امنیت ندارد و من باید هشت روز پشت سر هم کره بادام زمینی بخورم!

در ماه مه 2020، ماسک در توییتی اعلام کرد که تمام دارایی خود را می فروشد، بنابراین “مالک خانه نیست”. گفته می شود که او در یک خانه پیش ساخته کوچک 50000 دلاری که از اسپیس ایکس اجاره کرده زندگی می کند.

گرایمز در مصاحبه ای با این مجله توضیح داد که چگونه رابطه اش با ثروتمندترین مرد جهان “او را بین دو دنیای متفاوت گرفتار کرد.”

او گفت: «این بدان معناست که وقتی مردم می گویند من به همکلاسی هایم خیانت کردم، بیهوده نمی دانند. من یک چپ افراطی بودم و یک دموکرات سرمایه دار شدم. قابل درک است که بسیاری از مردم از این موضوع ناراحت هستند.

  گرین کارت به عنوان سند مالکیت استفاده می شود، هنگام تغییر شماره ثبت مالیات اخذ می شود

در همان مصاحبه، گرایمز گفت که او و ماسک مخفیانه صاحب فرزند دوم شدند. دختری به نام Y. پسر ارشد این زوج، X Æ A-Xii، در ماه می 2020 به دنیا آمد. Y، که نام کامل او Exa Dark Sideræl Musk است، از طریق رحم اجاره ای به دنیا آمد و هفتمین فرزند ماسک است.

ماسک در سپتامبر به Six گفت که او و گرایمز پس از سه سال از هم جدا شده اند. ثروتمندترین مرد جهان اخیرا در کنار بازیگر استرالیایی ناتاشا بست دیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید