زنان باید بدانند که بی حجابی شانس ازدواج را کاهش می دهد و احتمال طلاق را افزایش می دهد

حجت الاسلام سیدرضا اکرمی از اعضای جامعه روحانیت مبارز گفت: اینکه همه کارها را به زور انجام دهیم و نظر خود را به دیگران تحمیل کنیم کار درستی نیست. مثلاً در مورد حجاب باید با حوصله احکام حجاب را تبیین کنیم و پس از امر به معروف نهی از منکر کنیم و همچنین نظام تشویق و تنبیه را در رفتار خود پیاده کنیم. در واقع تا زمانی که این کارهای اولیه را انجام ندهیم، نباید منتظر پدیده حجاب و بی حجابی باشیم و شروع به صحبت و اظهار نظر کنیم. کی از مضرات بی حجابی صحبت کرده ایم که از همه توقع داریم حجاب داشته باشند و همچنین بخواهند مجازات را اعمال کنند؟

یکی از اعضای جامعه روحانیت مبارز افزود: در این دو سه ماهی که گرفتار شدیم چند بار بحث مفصلی در مورد اصل حجاب در نماز جمعه و مساجد مطرح شد تا زنان بدانند که نه. حجاب باعث کاهش زمینه ازدواج و افزایش زمینه طلاق می شود؟

مرحوم مطهری کتاب فجایع انقلاب را دو سه ماه بعد از انقلاب نوشت و گفت: بعضی ها تنگ نظر هستند، بعضی ها عقلشان در چشم است و بعضی ها می خواهند زبان و قلمشان آزاد باشد. هر چه فکر می کنند بگویند و بنویسند هر سه دسته از اعمالشان اشتباه است.

نماینده مجلس ادار ادامه داد: عده ای این روزها نسبت به افراط در نماز جمعه هشدار می دهند، اما نماز جمعه ای که تعداد کمی از مردم برگزار می شود چه می تواند بکند؟ نماز جمعه رسانه نیست، رسانه صدا و سیما و مطبوعات است و به همین دلیل باید بر اساس عقل و عرفان کاری انجام دهند تا آگاهی عمومی را بالا ببرند.

  بازی فیزیکی کاملی در پیش داریم

اکرمی تاکید کرد: علاوه بر اینکه نسبت به حجاب حساسیت زیادی نشان می دهیم، باید نسبت به اعتیاد، گرانی ها، افزایش سن ازدواج نیز حساسیت نشان دهیم تا مردم نگویند مسئولین مسائل اصلی را رها کرده اند. فقط روی روسری زنان تمرکز دارند رویداد 24

دیدگاهتان را بنویسید