زمان فینال جام حذفی مشخص شد

امیرحسین روشنک شب گذشته در گفتگو با برنامه عصرهای فوتبالی درباره زمان و مکان برگزاری فینال جام حذفی توضیح داد: با توجه به اینکه پس از بازگشت سپاهان و فولاد از بازی های آسیایی باید پیگیری کنیم 7 اردیبهشت ماه خواهد بود. لیگ، ما تمام تلاشمان این است که بتوانیم آخرین بازی را قبل از پایان ماه مبارک رمضان در هفتم اردیبهشت برگزار کنیم.

وی افزود: خدای ناکرده بعد از آن تاریخ بتوانیم مسابقات لیگ برتر را تا ابتدای خرداد ماه به پایان برسانیم.

روشنک در پاسخ به درخواست برای پایان جام حذفی قبل از پایان ماه مبارک رمضان گفت: به نظر من به نفع همه تیم ها است که با توجه به شرایطی که بر ما تحمیل شده است زودتر قهرمان لیگ و جام حذفی شویم. دو سال گذشته برای تاج. “به موقع تمام کنید تا بتوانیم لیگ بعدی را به موقع شروع کنیم (اوایل مرداد).

امیرحسین روشنک ادامه داد: از فرصتی که تیم های سپاهان و فولاد در جام باشگاه های آسیا داشتند با توجه به اینکه هر دو تیم از جام حذفی حذف شدند، بهترین استفاده را بردیم زیرا نتوانستیم لیگ را به طور طبیعی حفظ کنیم و به همین دلیل تصمیم گرفتیم. جام حذفی را در آن زمان برگزار کند.

اتحادیه فوتبال انگلیس اعلام کرد: فکر نمی‌کنم مسابقات خیلی پرتنش باشد زیرا ما بین مرحله یک چهارم نهایی و نیمه نهایی حدود یک هفته و از نیمه نهایی تا فینال و هوای خوب حدود 10 روز فرصت داریم. نماینده رسمی جام حذفی برای پایان جام. تیم ها از برگزاری جام حذفی در این مرحله بیشتر از برنامه ریزی دستی سود می برند تا بدون توجه به جام حذفی، از نیمه اردیبهشت لیگ را ادامه دهند و در نهایت لیگ را به موقع به پایان برسانند.

  دشمن به عمد اجناس را گران می کند

روشنک درباره شرایط برگزاری نیمه نهایی جام حذفی توضیح داد: اگر خدای ناکرده این دو دیدار استقلال و پرسپولیس در موعد مقرر برگزار شود و دوباره به تعویق نیفتد، فکر می کنم بتوانیم مرحله نیمه نهایی را برگزار کنیم. فینال در 28 و 29 آوریل برای تعیین دو فینالیست برگزار می شود.

وی در پایان صحبت های خود گفت: البته می دانید که چون فینال تک بازی است باید دید کدام تیم ها به فینال راه پیدا می کنند و سپس وضعیت میزبان و میهمان تیم هایی که جواز حضور را کسب می کنند. در مرحله نیمه نهایی مشخص می شود که کدام تیم میزبان و میهمان خواهد بود و در صورت لزوم البته برای تعیین میزبان و میهمان قرعه کشی خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید