زمان اجرای کامل طرح ارزشیابی معلمان اعلام شد!

به گزارش مستقل آنلاین؛ رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح ارزشیابی معلمان زمان زیادی می برد اما تلاش می کنیم ظرف سه تا چهار ماه آن را تکمیل کنیم.

مصطفی بابایی سارویی روز یکشنبه 8 آبان در سفر به خراسان جنوبی و دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گفت: متاسفانه دشمن از تعطیلی مدارس و حضور دانش آموزان در فضای مجازی سوء استفاده کرد. و این نتیجه سهل انگاری در نظام آموزشی بود.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه پس از بازگشایی مدارس شاهد اتفاقاتی در سطح کشور و جامعه هستیم، اظهار کرد: در دوره گذشته یکی از مهمترین وظایف بازگشایی مدارس بعد از دوران کرونا بود که این بازگشایی اتفاق افتاد. پس از سه تلاش ناموفق به دلیل شیوع ویروس کرونا انجام شد.

بابایی با اشاره به اقدامات و تغییرات مثبت و اصلاحی در نظام آموزشی تصریح کرد: با اعتقاد افکار عمومی در فروردین امسال شاهد حضور 87 درصدی دانش آموزان در مدارس بودیم.

بیشتر بخوانید:

اعلام اسامی مستمری بگیران و مستمری بگیران که حقوق آنها افزایش می یابد + جدول افزایش حقوق مستمری بگیران و مستمری بگیران در سال 1401.

جدول افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان در سال جاری اعلام شد؛ بیش از 1 میلیون تومان برای اعاده حقوق + جزئیات واریز می شود

اضافه شدن یک ماه اضافه به حقوق بازنشستگان در واریز آبان ماه + جزئیات افزایش از 900 هزار تومان و بیشتر

در واتس اپ جدید برای خود پیام ارسال کنید!

اعلام قیمت تخم مرغ؛ هر شانه چقدر است؟ – قیمت تخم مرغ را با این عدد بدانید!

  طرح حفاظت از فضای مجازی در کمیته مشترک جدید بررسی می شود

اتصال به واتس اپ امکان پذیر نیست

مجهزترین کوییک سایپا را ببینید! + تصاویر و مشخصات

حقوق مستمری بگیران به اضافه مبلغ اضافه یک ماه قبل افزایش یافت/ سپرده مستمری بگیران صندوق لشگری بیش از یک میلیون تومان افزایش یافت.

برای خرید پژو 207 از فردا ثبت نام کنید + جزئیات

شرایط و مبلغ وام خرید لوازم خانگی + آدرس ثبت نام اعلام شد

رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه مدارس پس از 26 ماه تعطیلی از ابتدای مهرماه به صورت حضوری افتتاح شده و تجربیات خوبی کسب کرده ایم، گفت: وی در بیمه جدید نیز قدیمی است، دو. -سوم حق بیمه توسط دولت پرداخت می شود.

بابایی به مطالبه عمومی معلمان از آذرماه 1390 برای رتبه بندی معلمان پرداخت و تصریح کرد: پس از 11 سال در چند روز گذشته طرح رتبه بندی معلمان اجرایی و احکام بیش از 90 درصدی همکاران فرهنگی و معلمان خراسان جنوبی صادر می شود. در مجموع 850 هزار معلم در کشور مشمول طرح رتبه بندی هستند./ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید