رژیم صهیونیستی حزب الله را به حمله تهدید کرد

545544 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، بنی گانز وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پس از شرکت در مراسمی در شهر کرت شامونا به مناسبت چهلمین سالگرد تهاجم این رژیم به لبنان در 15 خرداد 1361 در توییتی نوشت: «اگر» لبنان. . این عملیات قدرتمند و دقیق خواهد بود و بهای سنگینی را بر حزب الله و لبنان تحمیل خواهد کرد.»

بیشتر بخوانید:

گانز گفت: «در مواجهه با هرگونه تهدیدی برای شهروندان اسرائیلی، هر زیرساختی که به ما آسیب برساند هرگز ایمن نخواهد بود.

وزیر دفاع رژیم صهیونیستی در ادامه توئیتر نوشت: جبهه داخلی ما نیز بر موشک متمرکز خواهد شد و به همین دلیل با تقویت پیوند میان ارتش و رؤسای نهادها و مردم برای این امر آماده می شویم.

وی در بیانیه ای گفت: ما برای نبرد آماده هستیم و در صورت لزوم دوباره به بیروت، صیدا و صور حرکت خواهیم کرد.

گانز گفت: ما به دنبال جنگ نیستیم، ما آماده ایم گام های زیادی در جهت صلح و آشتی برداریم، مانند موضوع مرز دریایی ما با لبنان که باید به سرعت و عادلانه پایان یابد.

وزیر ارتش در توئیتی نوشت: دستیابی به توافق در مورد تعیین مرزهای دریایی برای اقتصاد در حال مرگ لبنان نفس تازه ای است و امیدوارم گام مهمی برای تقویت ثبات در منطقه برداشته شود.

وی همچنین در تازه ترین توئیت خود گفت: ما با شهروندان لبنانی که بارها از جمله سال گذشته کمک دریافت کرده ایم، در جنگ نیستیم. راه‌هایی برای حرکت وجود دارد، طرف مقابل باید شجاعت شروع حرکت به جلو را داشته باشد.»

پیشتر سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان تاکید کرده بود که حزب الله پس از عبور کشتی یونانی انرژی پاور از منطقه مورد مناقشه برای آغاز حفاری، قدرت لجستیکی و نظامی برای جلوگیری از استخراج گاز از گاز کاریش را دارد. مزرعه از اسرائیل شادی می کند.

  امیر سلیمانی کمند با ژاکت

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید