رویداد بزرگ برای WhatsApp!

به گزارش مستقل آنلاین؛ گجت نیوز نوشت: به زودی تعداد اعضای گروه واتس اپ از 1000 نفر خواهد گذشت. واتس اپ در حال حاضر این قابلیت را برای کاربران بتا فعال کرده است.

تنها چند هفته پس از افزایش محدودیت کاربران گروه واتس اپ به 512 نفر، واتس اپ، غول پیام رسان جهانی، در حال آزمایش توانایی افزایش تعداد اعضای گروه به 1024 نفر است. در ماه ژوئن، WABetaInfo متوجه شد که WhatsApp به کاربران گروه بتا اجازه داده است تا تعداد اعضای گروه را به 512 نفر افزایش دهند. حالا این تعداد را دو برابر کرده اند.

این ویژگی بر روی هر دو نسخه iOS و اندروید در حال آزمایش است. بنابراین آزادی عمل برای تمامی کاربران پیام رسان واتس اپ در دسترس خواهد بود و محدود به پلتفرم خاصی نخواهد بود. البته توجه داشته باشید که این قابلیت در حال حاضر همچنان به صورت محدود در اختیار کاربران آزمایشی قرار دارد. بنابراین مشخص نیست چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

اما حداقل این یک سیگنال مثبت از واتس اپ است که نشان می دهد در حال بررسی حذف محدودیت های تعداد اعضا در گروه ها است و به دنبال افزایش تعداد افراد بالای هزار نفر است. تا زمان اعلام رسمی برای ارتقای حداکثر تعداد افراد در گروه های واتس اپ، باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی می افتد.

  لحظه به لحظه با بورس / افت شاخص کل 271 واحدی

دیدگاهتان را بنویسید