رویای قهرمانی پرسپولیس رفت / سپاهان در ذهن نایب قهرمان

562881 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز; وی در آخرین دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر پرسپولیس در هزار کیلومتری تهران و در شهر سیرجان میزبان سپاهان است. این بازی در زمینی بی طرف و بدون تماشاگر انجام می شود.

دو تیم پرسپولیس و سپاهان که در رده های دوم و سوم جدول قرار دارند چیزی برای از دست دادن ندارند و تنها پیروزی در این دیدار می تواند رضایت هواداران خود را جلب کند. نویدکی این دیدار را برای سپاهان مهمتر می داند و تلاش می کند در هفته های باقی مانده به رده دوم جدول برسد.

از طرفی پرسپولیس که نمی خواهد بیش از شش امتیاز از استقلالی پیشرو عقب بماند برای برد به میدان رفت.

پرسپولیس مقابل سپاهان

حامد لک، علی نعمتی، سیدجلال حسینی، علی شجاعی، رامین رضایان، کمال کامیابی نیا، میلاد سرلک، مهدی ترابی، احسان پهلوان، امید آلیسیا، شیرزد تیمیرفلیگ برتر | بیست و هفت هفته

سپاهان مقابل پرسپولیس

رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، دانیال اسماعیلی فر، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده، جلال علی محمدی، محمد کریمی، سروش رفیع، محمدرضا حسینی، سجاد شهبازاده، شهریار مهرگان

کارت زرد
جلال علی محمدی (15) محمد کریمی (70)

کمال کامیابی نیا (67)

توضیحات گل

پرسپولیس 0 – سپاهان 1 (دقیقه 36: محمد نژاد مهدی): فشار سپاهان باعث شد دروازه لاک در رفت و برگشت فرو بریزد. ارسال نورافکن با شوت حسینی همراه شد و پس از مهار توپ، نژاد مهدی با یک سانتر دروازه را باز کرد.

پرسپولیس 0 – سپاهان 2 (دقیقه 48: سجاد شهبازاده): ارسال بلند سروش رفیعی از روی یک ضربه ایستگاهی با اشتباه عجیب حامد لک در شوتزنی و تاثیرگذاری بر سجاد شهبازاده وارد دروازه پرسپولیس شد.

  فاز 4 کنسانتره مس سونگون با سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت

پرسپولیس 1 – سپاهان 2 (دقیقه 82: علی نعمتی): پرسپولیس با اشتباه اسماعیلی فر یک ضربه ایستگاهی دریافت کرد و ارسال عالی ترابی در این موقعیت با ضربه سر خوب علی نعمتی همراه شد تا دروازه مظاهری باز شود.

دقایق حساس:

دقیقه 19: خوشبختانه پرسپولیس در این صحنه دروازه خود را باز نکرد. حرکت سریع سپاهانی ها به سمت راست باعث شوت مهاجم این تیم شد و مغانلو اخراج شد.

دقیقه 27: موقعیت خوبی برای سپاهان به وجود آمد که ضربه حسینی مهار شد و در ادامه ضدحمله روی پرسپولیس شکل گرفت و ضربه از راه دور تمیروف به بیرون رفت.

دقیقه 54: شوت از راه دور سرلک خارج از چارچوب بود و از کنار دروازه مصاحری به بیرون رفت.

دقیقه 56: ضربه سر ابراهیمی به تیر دروازه سپاهان برخورد کرد و به کرنر رفت.

دقیقه 64: ضربه ایستگاهی رضایان در اختیار مظاهری قرار گرفت. رامین داد از صحنه ای که دروازه بان ژاپن جای او را گرفته بود فیلمبرداری کرد.

دقیقه 72: به نظر می رسید ضدحمله بهترین استراتژی سپاهان باشد و ضربه آخر اسماعیلی فر با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 78: سیامک نعمتی با یک پاس از روی او به سمت راست حرکت کرد اما هیچکس از این توپ استفاده نکرد.

دقیقه 89: در این صحنه یک ضد حمله برای سپاهان رقم خورد که میرزایی در محوطه با اخراج شد و داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید