رونالدو سرمربی هلند شد

574331 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، ماجراجویی تیم ملی هلند در جام جهانی 2022 قطر با قبول شکست مقابل آرژانتین در ضربات پنالتی دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی به پایان رسید.

به این ترتیب کار لوئیس فن خال به عنوان سرمربی “لاله ها” به پایان رسید زیرا قرارداد او با هلندی ها تنها تا پایان جام جهانی اعتبار داشت.

بیشتر بخوانید:

پیرمرد 71 ساله با تجربه روی نیمکت لاله های نارنجی مدت ها قبل از جام جهانی از آخرین دوره همکاری خود با تیم ملی هلند خبر داد و از کنار نیمکت این تیم خبر داد.

از آنجایی که اتحادیه فوتبال هلند قبلا رونالد کومان را به عنوان سرمربی انتخاب کرده و با او قرارداد امضا کرده بود، با جدایی فان خال، کومان به طور خودکار جایگزین او می شود و کار خود را برای آماده سازی تیم برای ماموریت های آینده آغاز می کند.

این دومین دوره مربیگری کومان در تیم ملی هلند است. او پیش از این بین سال های 2018 تا 2020 هدایت لاله را برعهده داشت و پس از دریافت پیشنهاد مربیگری از بارسلونا، مربیگری در سطح ملی را کنار گذاشت، هرچند روزهای پر رونقی را تجربه نکرد. اولین بازی رسمی هلند با تیم ملی هلند برابر فرانسه در دور اول مقدماتی یورو 2024 است که در 4 آوریل سال آینده برگزار می شود.

انتهای پیام/

  بازیگر مشهور هالیوود با 5 اتهام تجاوز جنسی روبرو شده است

دیدگاهتان را بنویسید