روزنامه آس: ایران اشک شوق ریخت

یک روزنامه معتبر اسپانیایی پیروزی ایران مقابل ولز را عدالت در این دیدار دانست.

سایت «AC» اسپانیا درباره برتری 2 بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ولز در مرحله گروهی نوشت: ایران به شایستگی ولز را برد و امیدهای این تیم برای صعود به مرحله حذفی همچنان زنده است. شاگردان کارلوس کی روش به مراتب برتر از هم تیمی های گرت بیل بودند و با این پیروزی او تصمیم گرفت به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.

کی روش که می دانست ولز مثل انگلیس نیست، تیمی را با شجاعت بیشتری وارد میدان کرد. ولز مالکیت توپ و زمین را در اختیار داشت، اما ایران در ضدحملات تیم بهتری بود و یک گل به ثمر رساند که توسط کمک داور ویدیویی آفساید اعلام شد.

پس از شروع نیمه دوم، ایران سه موقعیت متوالی داشت که دو موقعیت آن در چارچوب بود. آنها همچنان بر زمین تسلط داشتند و عزت اللهی شوتی را به سمت دروازه ولز فرستاد که نوک انگشت وین هنسی برای خنثی کردن تعبیر خواب ایران کافی بود. این آخرین نقش مثبت هنسی برای ولز بود و دروازه بان پس از برخورد با تارمی پس از خروج از دروازه اخراج شد.

ایران در دقایق پایانی برتری عددی داشت و روزبه چسمی در دقیقه 98 موفق به گلزنی شد تا عدالت این دیدار را ادا کند. ضربه چیپ رامین رضاییان گل دوم را برای ایران به ثمر رساند تا ایرانی ها بار دیگر در ورزشگاه اشک ریختند اما این بار برای شادی.

  هشدار وقوع سیل در 9 استان طی 3 روز آینده

دیدگاهتان را بنویسید