روحیه استقلال بالاتر از نساجی است/ فکر می کنیم

533540 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، بهتاش فریبا در آستانه دیدار سرنوشت ساز استقلال و نساج در جام حذفی به خبرنگار ما گفت: فکر می کنم استقلال برای این دیدار روحیه بالایی دارد چون در لیگ برتر است. با این حال خیلی ها امیدوارند که استقلال امسال دو جام به دست بیاورد و به همین دلیل شاگردان فرهاد مجیدی به راحتی از جام حذفی عبور نخواهند کرد. امیدوارم بازیکنان استقلال از دو بازی خود در لیگ برتر نساجی درس گرفته باشند و بازی امشب را ببرند و برنده شوند. صعود به مرحله بعد که انشاءالله این اتفاق نیز خواهد افتاد.

وی در ادامه درباره شرایط استقلال در لیگ و چند هفته باقی مانده گفت: درست است که با پرسپولیس 6 امتیاز فاصله داریم اما هنوز نمی توان به طور قطعی درباره قهرمانی استقلال صحبت کرد، اما مشخص است که بازی فوق العاده ای داریم. شانس.” که او تنها پیرو پرسپولیس است، اما استقلال می تواند به راحتی قهرمان شود.

پیشکسوت آبی ها در خصوص بازگشت هواداران به ورزشگاه گفت: هواداران سرمایه باشگاه استقلال هستند و خیلی خوب است که حضورشان آزاد شد تا از تماشای فوتبال از نزدیک لذت ببرند و بازیکنان سود زیادی ببرند. از اشتیاق و من واقعاً از این بابت خوشحالم.

فریبا در پایان یادآور شد: استقلال تاکنون شکستی نداشته است و درست است که اگر لیگ را با این رکورد تمام کنیم خیلی خوب می شود اما مهمتر از آن قهرمانی است که امیدوارم هر چه زودتر به آن برسم. می دانم تمرکز فرهاد مجیدی و بازیکنان تیم کسب جام است.

  اختلال بویایی یا چشایی طولانی مدت در بیماران مبتلا به کرونا

دیدگاهتان را بنویسید