رمزارزها مکان امنی برای سرمایه گذاری نیستند!

علی سعدوندی در گفت و گو با خبرنگار فوری خبر گفت: اگر با مکانیسم ها، روندها و افراد تاثیرگذار در سطح بین المللی از جمله حفاری و ولت در بازار ارزهای دیجیتال آشنایی ندارید، فقط 10 سکه اول را خریداری کنید و تنها 10 تا 25 سکه را وارد کنید. دارایی های موجود در بازار

وی افزود: در سال 2017 بیت کوین از 20 هزار دلار به 3 هزار دلار سقوط کرد و پیشینه تاریخی این مشکل نشانه خطرات موجود در بازار ارزهای دیجیتال است.

سعدوندی گفت: رمزارزها بورس را از بحران سیاسی اجتماعی نجات دادند زیرا بسیاری از زیان دیدگان در بورس توانستند با ورود به بازار رمزارز سرمایه از دست رفته خود را جبران کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه سرمایه گذاران از روش های مشابه بورس در بازار ارزهای دیجیتال استفاده کرده اند، اما باید در نظر داشته باشیم که اگر در این بازار ضرر کنند، همه چیز را از دست خواهند داد، زیرا هیچ بازار دیگری نمی تواند این ضرر را جبران کند. “بازار ارزهای دیجیتال احتمالا در سال آینده کاهش خواهد یافت.

سعدوندی گفت: بازار ارزهای دیجیتال یتیم است یعنی اگر بازار دچار بحران شود هیچکس پاسخگو و هدایت سرمایه داران نخواهد بود.

وی افزود: در بورس که متولیان خود عامل سقوط بودند به جای عذرخواهی مدام سر و صدا می کردند و در صدد جبران غرامت دولت، بانک مرکزی و صندوق توسعه ملی بودند اما به دلیل کمبود بودجه. اگر بیت کوین به زیر 10000 دلار برسد، قدرتی برای جبران ضررهای مالی عظیم سرمایه گذاران نخواهد داشت.

  قانون رتبه بندی معلمان برای اجرا ابلاغ شد

ساوندی خاطرنشان کرد: برای حفظ ارزش سرمایه باید تنوع در سبد سهام وجود داشته باشد که برخلاف شهود انسان است، زیرا ما به غریزه بازاری تکیه می کنیم که سود بالاتری دارد.

وی گفت: اگر می خواهید ریسک سرمایه گذاری خود را کاهش دهید، 20 درصد در سهام، 20 درصد در ارز و طلا، 20 درصد در املاک و مستغلات، 20 درصد در ارزهای دیجیتال و 20 درصد در اوراق بهادار و حساب های بانکی سرمایه گذاری کنید تا بازارها را بالا نگه دارید. . متحمل ضررهای بزرگ نشوید

دیدگاهتان را بنویسید